Son Haberler

Fazla dar giyinmek kısırlığa yol açıyor

‘Temirtaş'a saldırıyı kınıyoruz'

TÜRKİYE DÜNYA ASKERİ GÜÇ SIRALAMASINDA İLK 10'DA

‘Uyuşturucuyla mücadele toplumsal bir görev'

LÖSEV'in yardımları yıl boyunca artarak sürüyor

Kaçak içkiye 6 milyon TL ceza

İYİ Parti’den Ankara çıkarması

İYİ Parti'nin 2019 yılı ilk Grup Toplantısı Bursa İl ve ilçe başkanlarının da katılımıyla 08 Ocak 2019 Salı günü T.B.M.M Grup Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

   Gündemdeki konular, yerel yönetimler ve 2019 yerel seçimlerin değerlendirildi Grup Toplantısı satırbaşlarında;
   SURİYE ve IRAK KONUSU : "Suriye'de, Irak'ta Türk milletinin bekasına göz diken kim varsa ordumuz girsin ve gereğini yapsın."
   TÜRK MİLLETİNİN AYRIŞTIRILMASI : "Türk milletinin huzura ihtiyacının olduğunu, ülkenin yarısına düşman muamelesi yaparak yeni huzursuzluklar üretmenin akıl işi değil."
   DIŞ GÜÇLER : "Milletimizi ayrıştıran her kim olursa olsun dış güçlere hizmet ediyordur. Kardeşi kardeşe düşürmeye, bizi bölmeye çalışanlar var.”
   31 MART SEÇİMLERİ: “Önümüzdeki seçim bir beka meselesi değildir. Muhtarlarımızı, belediye başkanlarımızı, belediye meclis üyelerimizi seçeceğiz, hepsi bu."
   ENFLASYON : "Türkiye ekonomik yönden zor bir süreçten geçiyor. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak "Atlattık, Dengeledik, Hedefe Ulaştık" diyor ama çarşı ve pazarda durumun böyle değil.
   SURİYELİLERE HARCANAN 40 MİLYAR DOLAR : “Hükümetin yanlış politikaları sonucu Suriyeli sığınmacılara 40 milyar dolar harcandı. Bu para Türkiye'nin 2019 yılı bütçesinin dörtte birine denk geliyor.”
   SIĞINMACI SORUNU : "Bugün 4 milyon olan Suriyeli sığınmacı sayısı yarın bir gün 7-8 milyona çıkacak. Güney illerimiz Türk kentleri olmaktan çıkacak. Esad, 18 milyon Suriyeliye 8 milyar dolar harcıyor. Bizdeki Suriyeliler için 2 milyar dolar verilim de o baksın.”
   ASKERİ FABRİKANIN SATILMAYA ÇALIŞILMASI : “ Sakarya'nın Arifiye ilçesindeki tank palet fabrikası satılmak isteniyor. Bu işin peşini bırakmayacak, satılamaması için ne gerekiyorsa yapacağız.”
   YANLIZLAŞAN TÜRKİYE : "Bir gece ansızın gelebiliriz" nidalarıyla başlayan sınır ötesi operasyon bir başka bahara kaldı "Türkiye yalnızlaşıyor. 'Fırat'ın doğusuna operasyon' denildiği anda devreye giren Rusya ve ABD, iktidara yine 'dur' dedi. 
   Günden konularının ardından konuşmasını tamamlayan Akşener, bazı belediye başkanı adaylarının da tanıtımını yaptı.
   İYİ Parti Genel Başkanı Akşener bazı il ve ilçe yöneticileri ile fotoğraf çektirdikten sonra sosyal medya hesabından bir paylaşım yayınlayarak,
   "2019'daki ilk Grup Toplantımız yüreği vatanı için atan cesur insanlarımızla doluydu. Hem Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne gelerek toplantımıza katılan konuklarımıza, hem de bizi internetten takip eden vatandaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum." dedi.

Sağlık

Fazla dar giyinmek kısırlığa yol açıyor

Sağlık

Vardiyalı Çalışanlara Diyetisyen Uyarısı!

Sağlık

HİPERTANSİYON HASTALARINA 10 ÖNEMLİ YAZ ÖNERİSİ!

Sağlık

HAVUZ KEYFİ YAPARKEN, GÖZLERE DİKKAT