Büyük zaferin 104. yılı kutlandı

Karacabey'de, Kaymakamlık ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü öncülüğünde düzenlenen Çanakkale Zaferi'nin 104. yıldönümü ve Şehitleri Anma Günü programı, törenlerle coşkuyla kutlandı.

Akşener Karacabeylilere seslendi

31 Mart yerel seçimlerine kısa bir süre kala Karacabey'de vatandaşlarla buluşan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 31 Mart günü beyefendinin kulağı çekilecek derken kızlara seslenerek “Anne terliği atın anne terliği” dedi.

Karamollaoğlu'na yoğun ilgi

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, 31 Mart yerel seçimleri kapsamında programlarına ara vermeden devam ediyor. Önceki günler Adana ve Sivas'ta yaptığı mitinglerle vatandaşlarla bir araya gelen Karamollaoğlu'nun bu seferki durağı tarihimizin önemli şehirlerinden olan Bursa'mız oldu.

CHP il başkanından anlamlı ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi ve İyi Parti Karacabey İlçe Başkanlıklarını ziyaret eden Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Hüseyin Akkuş Millet İttifakına çalışmalarında başarılar diledi.

Bir destandır Çanakkale

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma günü dolayısıyla anlamlı bir mesaj paylaştı.

Koçak, dur durak bilmiyor

Çalışmalarına aralıksız devam Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Koçak, tüm halk kesimlerine ulaşıp projelerini anlatmaya devam ediyor. Halkın büyük ilgi gösterdiği Koçak, sıkılmadık el, ulaşılmayan vatandaş, dokunulmayan yürek bırakmamak için köy köy, mahalle mahalle, kahve kahve, sokak sokak çalışmalarını sürdürüyor.

Mobil Başkan vatandaşın yanında

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, 'mobil başkan' unvanıyla ilçe halkıyla sık sık bir araya gelmeye devam ediyor.

Çanakkale'nin sırrı kardeşlik ruhundadır

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Koçak, Çanakkale Zaferi'nin 104. yıldönümü münasebetiyle basın açıklaması yaptı.