Dükkan, depo ve daire satılacaktır

ihale duyurusu

Namık Koç'a hüzünlü veda

S.S. 284 Sayılı Karacabey Yağlı Tohumlar Kooperatifi Başkanı Namık Koç (54), geçtiğimiz hafta geçirdiği elim bir trafik kazası sonrası yaşamını kaybetti.

Öğrencilere kırtasiye desteği

Belediye Başkanı Ali Özkan, 2018-2019 eğitim öğretim yılı dolayısıyla Atatürk İlkokulu'nu ziyaret ederek, 1. sınıflara kırtasiye malzemesi dağıttı. Başkan Özkan sınıfları da tek tek ziyaret ederek, öğrencilere başarı dileklerinde bulundu.

KTSO'dan elektrik semineri

Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası mesleki bilgilendirme seminerleri kapsamında “Elektrik Tesislerindeki Topraklama Sistemlerinde Doğru Bilinen Yanlışlar” konulu bilgilendirme semineri gerçekleştirildi.

Tarım A.Ş tanıtacak, üretici kazanacak

Bursa'da kırsal kalkınmanın sağlanması amacıyla üretimden pazarlamaya kadar her alanda çiftçiye destekler sağlayan Tarım A.Ş'nin Genel Müdürü Fetullah Bingül, “Şehir adına pazarlama ve tanıtım faaliyetlerini biz gerçekleştirelim, ticaretini şehrimizin güzide üreticileri, satıcıları, pazarlayıcıları yapıp, kazansınlar” dedi.

‘İsraftan derhal vazgeçilmelidir'

Saadet Partisi Karacabey İlçe Başkanı Zeynel Abidin Koçak, ülke gündemiyle ilgili bir basın açıklaması yaptı. İkiz Kuleler'e 11 Eylül'de saldırı yapıldığını hatırlatan Koçak, bu saldırıyı bahane ABD'nin İslam coğrafyasında kan ve gözyaşının akmasına neden olan politikalar izlediğine dikkat çekti. 

ÜNİAK'tan gönüllü rehberlik hizmeti

AK Parti Bursa İl Gençlik Kolları bünyesinde faaliyet gösteren üniversite birimi (ÜNİAK), üç ana noktada kurdukları stantlarda, Uludağ Üniversitesi ve Bursa Teknik Üniversitesi'ni kazanan öğrencilere kayıt işlemleri konusunda rehberlik hizmeti sundu.