Son Haberler

by COTTON'dan Karacabey Belediyespor'a destek

AK Parti Bursa teşkilatından Özkan'a ziyaret

Büyükşehirin 2018 yılı faaliyet raporuna onay

Uyku apnesinin sebebi burundaki duvar eğriliği olabilir

DİYETLER HAKKINDA DOĞRU SANILAN 10 YANLIŞ

‘İlahi Aşk' ile huzur yolculuğu

MHP’de aday adaylığı süreci başladı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karacabey İlçe Başkanı Hüseyin Erol, yaklaşık 5 ay sonra gerçekleştirilecek mahalli seçimlerde aday olmak isteyenler için müracaatların başladığını açıkladı.

   Konuya ilişkin yazılı basın bildirisi yayımlayan MHP İlçe Başkanı Hüseyin Erol şunları söyledi;
   “Öncelikle ; 5 ay sonra gerçekleştireceğimiz 31 Mart 2019 yerel seçimlerinin Devletimize ve  milletimize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.
   Gerçekleşecek olan yerel seçimler kapsamında Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi tarafından  yayımlanan genelge doğrultusunda yol haritası belirlenmiş olup, halkımızı bu konuda bilgilendirme gereği hasıl olmuştur.
   Önümüzdeki mahalli idareler genel seçimleri Türkiye için demokratik karar anı , dönüm noktasıdır. Bu seçimlerin kazasız belasız gerçekleşmesi bekamız açısından çok önemlidir. Milliyetçi Hareket Partisi 31 mart 2019 Mahalli idareler seçimlerine Türkiye‘nin her seçim çevresinde tek başına  katılacaktır.
   Buna göre Mahalli idareler seçimlerinde aday olmak isteyen kamu görevlileri en geç 1 aralık 2018 Cumartesi günü saat 17:00 kadar görevlerinden ayrılması gerekmektedir.
   Milliyetçi Hareket Partisi ; Yöresinde sevilen, takdir toplamış, sempatik, çalışkan, faal, beşeri münasebetleri ile göz dolduran, gayretli; milli ve manevi değerlere önem veren adayların tespitini, merkez yoklaması usulü ile belirleyecektir.
   Bu kapsamda ; 31 Mart 2019 da yapılacak olan Yerel ve Mahalli idareler seçimlerinde;
   Milliyetçi Hareket Partisi’nden Karacabey Belediye Başkanlığı aday adaylığı ve meclis üyeliği aday adaylığı süreci 05 Kasım 2018 tarihinde başlamıştır. Başvurular ; Milliyetçi Hareket Partisi Karacabey İlçe Başkanlığına yapılacak olup; Vatandaşlarımız Başvurular ile ilgili dosyaları İlçe başkanlığımız’dan temin edilebilir.” 

Sağlık

Uyku apnesinin sebebi burundaki duvar eğriliği olabilir

Sağlık

DİYETLER HAKKINDA DOĞRU SANILAN 10 YANLIŞ

Sağlık

EPİLEPSİ HAKKINDA DOĞRU SANILAN 10 YANLIŞ!

Sağlık

Doğada Gözlerimizi Dinlendirme Zamanı