Son Haberler

Başkan maçı Nusaybinli çocuklarla izledi

Karacabey'in DynEd başarısı

Borsa'dan bir dizi ziyaret

Artvinlilerden Karacabeylilere ziyaret

14 bin öğrenci yarıyıl tatiline çıktı

Sağlık Konseyi'nden ‘ortak akıl' vurgusu

MHP’de aday adaylığı süreci başladı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karacabey İlçe Başkanı Hüseyin Erol, yaklaşık 5 ay sonra gerçekleştirilecek mahalli seçimlerde aday olmak isteyenler için müracaatların başladığını açıkladı.

   Konuya ilişkin yazılı basın bildirisi yayımlayan MHP İlçe Başkanı Hüseyin Erol şunları söyledi;
   “Öncelikle ; 5 ay sonra gerçekleştireceğimiz 31 Mart 2019 yerel seçimlerinin Devletimize ve  milletimize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.
   Gerçekleşecek olan yerel seçimler kapsamında Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi tarafından  yayımlanan genelge doğrultusunda yol haritası belirlenmiş olup, halkımızı bu konuda bilgilendirme gereği hasıl olmuştur.
   Önümüzdeki mahalli idareler genel seçimleri Türkiye için demokratik karar anı , dönüm noktasıdır. Bu seçimlerin kazasız belasız gerçekleşmesi bekamız açısından çok önemlidir. Milliyetçi Hareket Partisi 31 mart 2019 Mahalli idareler seçimlerine Türkiye‘nin her seçim çevresinde tek başına  katılacaktır.
   Buna göre Mahalli idareler seçimlerinde aday olmak isteyen kamu görevlileri en geç 1 aralık 2018 Cumartesi günü saat 17:00 kadar görevlerinden ayrılması gerekmektedir.
   Milliyetçi Hareket Partisi ; Yöresinde sevilen, takdir toplamış, sempatik, çalışkan, faal, beşeri münasebetleri ile göz dolduran, gayretli; milli ve manevi değerlere önem veren adayların tespitini, merkez yoklaması usulü ile belirleyecektir.
   Bu kapsamda ; 31 Mart 2019 da yapılacak olan Yerel ve Mahalli idareler seçimlerinde;
   Milliyetçi Hareket Partisi’nden Karacabey Belediye Başkanlığı aday adaylığı ve meclis üyeliği aday adaylığı süreci 05 Kasım 2018 tarihinde başlamıştır. Başvurular ; Milliyetçi Hareket Partisi Karacabey İlçe Başkanlığına yapılacak olup; Vatandaşlarımız Başvurular ile ilgili dosyaları İlçe başkanlığımız’dan temin edilebilir.” 

Sağlık

Sessiz katil gözü vuruyor!

Sağlık

KALORİFERİ KISIN CİLDİNİZ GÜZELLEŞSİN

Sağlık

GENÇLERDE ANİ KALP ÖLÜMLERİNİ ÖNLEMENİN YOLLARI

Sağlık

KIŞ DEPRESYONUNA KARŞI 9 ETKİLİ ÖNERİ