Son Haberler

Zabıtadan dilenci operasyonu

Ata sporlarına renkli kortej

Mobiliyum AVM'den spora destek

KIRGIZİSTAN MECLİS BAŞKANI DASTANBEK DZHUMABEKOV İZNİK'TE

Bayramda ulaşım ücretsiz

BUSKİ faturaları artık cebinizde

'Milli Görüş belediyeciliği geliyor’

Saadet Partisi Karacabey Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Koçak, yerel seçimleri kazanmaları halinde 'herkesin başkanı' olacağının sözünü verdi. Dün Gazi Mahallesi'ndeki seçim ofisinde 31 Mart'ta yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde açıklamalarda bulunan Saadet Partisi Karacabey Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Koçak, vaatlerini kamuoyuyla paylaştı.

   Gerçekleşen basın açıklamasında, İlçe Başkanı Sait Ünlü'nün yanı sıra, ilçe yöneticileri ile belediye meclis üyesi adayları da hazır bulundu. Yaklaşık 20 gün kalan yerel seçimlerin başta Karacabey olmak üzere tüm Türkiye'ye hayırlı olması dileklerinde bulunarak sözlerine başlayan Koçak, şu ana kadar merkez ve kırsal olmak üzere ilçenin 3'te 2'sine ulaştıklarını ve gittikleri her yerde büyük bir ilgiyle karşılandıklarını söyledi. Bu ilginin sandığa yansıması halinde seçimi kazanacaklarına inandıklarını vurgulayan Koçak, “Halkımızın bizlere karşı göstermiş olduğu bu teveccüh, adımlarımızı daha hızlı atmamız, hatta depara kalkmamız gerektiği konusunda bizleri gayretlendiriyor.” dedi.
   Belediye Başkanlığı'nı kazanmaları halinde Karacabey'de 'dürüst' bir yönetim sözü veren Saadet Partisi Adayı Zeynel Abidin Koçak, vaatlerini şu şekilde sıraladı: “Talip olduğumuz halkımızı yönetmek değil, belediye bürokrasisi ve organizasyonu marifetiyle insanımıza hizmet etmektir. Belediye'nin imkanlarını 'sizden-bizden' diye ayırmadan, partizanlık yapmadan, herkese eşit hizmet vererek sunacağız. Seçim vaatlerimizin ilki, belediye başkanlık kapısını kaldıracağız. O kapı, vatandaşa her daim açık olacaktır. İsrafı kesinlikle önleyeceğiz. Reklam amaçlı bilbordlarda halkımız hiçbir şekilde belediye başkanının fotoğrafını görmeyecek. Seçim çalışmalarında hiçbir şekilde belediyenin araçlarını, personelini, parasını, masa sandalyesini ve araç yakıtlarını kullandırtmayacağım. Her şeyden önce şeffaf olacağız. İhaleleri yandaşa peşkeş çektirmeyeceğiz. Tüm ihaleler, belediyenin sosyal medya hesaplarından canlı yayınlanacaktır.
   Halkımızın talepleri kesinlikle dikkate alınacaktır. Tüm eleştirilere açık olacağız. Hakarete varanlar hariç, herkesin eleştirilerini dinleyeceğiz. İlçemizin ihtiyacına, gelişimine yönelik proje üretme noktasında hemşehrilerimizin görüşüne açık olacağız.
   Devlet Hastanesi kavşağı halkımızın canını yakmakta. Buna altgeçit yaparak çözüm getireceğiz. Pazaryerimizin mevcut konumu korunacak ancak farklı noktalara modern pazaryerleri yaparak merkezin yükünü hafifleteceğiz. İlçenin kanayan yarası haline gelen trafik sorununu mutlaka çözeceğiz. Merkezi zihniyet yapısını revize ederek farklı noktalara otoparklar yapacağız.
   Belediye Başkanı seçildiğim andan itibaren tüm halkın başkanı olacağım. Güzel bir Karacabey inşa etmek için atılacak bir adımla, söylenecek bir sözle ve verilecek bir oyla tüm halkın desteklerini bekliyorum. İnanıyorum ki 1 Nisan sabahı Karacabey'imiz Milli Görüş Belediyeciliği ile tanışacak. Tüm vaatlerim için şeref sözü veriyorum.”
   SP Başkan Adayı Koçak, özellikle ulusal basında Saadet Partisi'nin CHP, İYİ Parti ve HDP ittifakında yer aldığı yönünde haberler yapıldığını belirterek, “Böyle bir şey kesinlikle yok. Bu haberler iftiradan ibarettir. Bu kasıtlı haberleri yapanlara şu cevabı vermek istiyorum; Saadet Partisi, ülke genelinde 1389 bölgede, 1389 adayıyla seçimlere giren tek partidir.” ifadesini kullandı.
   Zeynel Abidin Koçak son olarak da, Sadet Partisi Genel Merkezi'nin Karacabey'de yaptırdığı anketlerde, ilçe halkının yüzde 70'inin Belediye'de yolsuzluk yapıldığını düşündüğünü, yüzde 40'ının da ilçenin temel 3 sıkıntısı olarak yol, kaldırım ve otopark sorununa dikkat çektiğini söyledi. Koçak, bu 3 temel sorun dışında Karacabey'in altyapı sıkıntısının da çok önemli olduğunu sözlerine ekledi.

Sağlık

SICAK HAVALARDA TANSİYONU DAHA SIKI TAKİP EDİN

Sağlık

Merkel'in gizemli hastalığına ön tanı

Sağlık

EN YAYGIN BEYİN HASTALIĞI: MİGREN

Sağlık

ŞEKERSİZ ŞEKER HASTALIĞINA DİKKAT!