Son Haberler

Karacabey/Drama'da dükkan,depo ve konut ihale ile satılacaktır

Işık Üniversitesi ve TÜBİTAK Uzay Teknolojileri İçin Birlikte Çalışacak

BU HASTALIKLAR DEPRESYONU TAKLİT EDİYOR!

Çocuklardaki Sosyal Fobinin Kaynağı..

KİLO ALMANIZIN NEDENİ ÇOK YEMEK OLMAYABİLİR

Yeni kimliklerde temassız çipe dikkat

Namık Koç'a hüzünlü veda

S.S. 284 Sayılı Karacabey Yağlı Tohumlar Kooperatifi Başkanı Namık Koç (54), geçtiğimiz hafta geçirdiği elim bir trafik kazası sonrası yaşamını kaybetti.

   4 gün süren yaşam savaşını kaybeden Koç'un ani ölümü Karacabey'de büyük bir üzüntüyle karşılandı. Sanayi mevkiinde bulunan kooperatif binasına gitmek için karşıdan karşıya geçerken özel bir aracın çarpmasıyla ağır yaralanan Namık Koç, 4 gün süren yaşam mücadelesini kaybederek hafta sonu hayata gözlerini yumdu. 
   26 yıl boyunca 284 Sayılı Yağlı Tohumlar Kooperatifi'nde hizmet verdikten sonra 2014'te emekliye ayrılan Namık Koç, ardından yapılan ilk kongrede de kooperatifin yönetim kurulu başkanlığına seçilmişti.
   Karacabey genelinde sevilen ve sayılan bir kişi olarak bilinen evli ve 2 çocuk babası olan Namık Koç, geçtiğimiz Pazar günü ikindi sonrası Hotanlı Mahallesi'nde kılınan cenaze namazının ardından sevenlerinin gözyaşları arasında Hotanlı Mahalle Mezarlığı'nda toprağa verildi. Koç'u bu son yolculuğunda başta Bursa ve çevre illerdeki kooperatif yöneticileri olmak üzere, siyasiler, sivil toplum örgütü temsilcileri ile çok sayıda seveni yalnız bırakmadı.

Sağlık

BU HASTALIKLAR DEPRESYONU TAKLİT EDİYOR!

Sağlık

KİLO ALMANIZIN NEDENİ ÇOK YEMEK OLMAYABİLİR

Sağlık

Çocuğunuz Akran Zorbalığına Maruz Kalıyor Olabilir Mi?

Sağlık

OMURGAYI TEKNOLOJİYE KARŞI KORUMANIN 14 BASİT YOLU