Son Haberler

Farklı köpek ırkları Nilüfer'de buluştu

TATLITOP ateşi yanıyor

Akıllı şehirciliğe kurumsal kimlik

Karacabey'de 15. Uluslararası Leylek Festivali için geri sayım başladı

Kadın ve Genç girişimcilere tam not

Bütünlemeye giren yaz okulu da alabilecek

Namık Koç'a hüzünlü veda

S.S. 284 Sayılı Karacabey Yağlı Tohumlar Kooperatifi Başkanı Namık Koç (54), geçtiğimiz hafta geçirdiği elim bir trafik kazası sonrası yaşamını kaybetti.

   4 gün süren yaşam savaşını kaybeden Koç'un ani ölümü Karacabey'de büyük bir üzüntüyle karşılandı. Sanayi mevkiinde bulunan kooperatif binasına gitmek için karşıdan karşıya geçerken özel bir aracın çarpmasıyla ağır yaralanan Namık Koç, 4 gün süren yaşam mücadelesini kaybederek hafta sonu hayata gözlerini yumdu. 
   26 yıl boyunca 284 Sayılı Yağlı Tohumlar Kooperatifi'nde hizmet verdikten sonra 2014'te emekliye ayrılan Namık Koç, ardından yapılan ilk kongrede de kooperatifin yönetim kurulu başkanlığına seçilmişti.
   Karacabey genelinde sevilen ve sayılan bir kişi olarak bilinen evli ve 2 çocuk babası olan Namık Koç, geçtiğimiz Pazar günü ikindi sonrası Hotanlı Mahallesi'nde kılınan cenaze namazının ardından sevenlerinin gözyaşları arasında Hotanlı Mahalle Mezarlığı'nda toprağa verildi. Koç'u bu son yolculuğunda başta Bursa ve çevre illerdeki kooperatif yöneticileri olmak üzere, siyasiler, sivil toplum örgütü temsilcileri ile çok sayıda seveni yalnız bırakmadı.

Sağlık

Kilo Vermede Hiçbir Besin Tek Başına Mucize Yaratmaz

Sağlık

Her El Titremesi Parkinson Değildir

Sağlık

Spor yaparken ter kokusu kabusunuz olmasın!

Sağlık

Diş çıkarma dönemindeki bebekler için çözüm önerisi