Son Haberler

Başkan maçı Nusaybinli çocuklarla izledi

Karacabey'in DynEd başarısı

Borsa'dan bir dizi ziyaret

Artvinlilerden Karacabeylilere ziyaret

14 bin öğrenci yarıyıl tatiline çıktı

Sağlık Konseyi'nden ‘ortak akıl' vurgusu

Sultaniye Mahallesi'ne yeni görünüm - Video Haber

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan Sultaniye Mahallesi'nde başlanılan parke taş döşeme çalışmalarını yerinde incelerken, çalışmaların kısa sürede tamamlanacağı açıklandı.

   Belediye Başkanı Ali Özkan ve Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Şen, yapılan çalışmaları inceleyerek bilgi aldı.
   Sultaniye Mahalle Muhtarı Derviş Mete, parke taş çalışmalardan oldukça memnun olduklarını ifade etti. Muhtar Derviş Mete, “ Halkımız çalışmalardan çok memnun biz de çok memnunuz. Emeği geçen başta Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan olmak üzere herkese teşekkür ediyorum” dedi.
   Şu an itibariyle kırsal mahallerde ve şehir içinde çalışmaların sürdüğünü belirten Başkan Ali Özkan, "Karacabey'imizde hummalı çalışmalar sürüyor. 21 olan mahalle sayımız Büyükşehir yasasıyla 64 tane kırsal mahallenin de eklenmesiyle 85'e yükseldi. Kırsal mahallerde altyapıyla ilgili yollarla ilgili birçok eksiklik vardı. Karacabey Belediyesi olarak Büyükşehir Belediyesi olarak bu eksiklikleri giderme noktasında gayret gösteriyoruz. Vatandaşlarımızın ve muhtarımızın talebi doğrultusunda Sultaniye Mahallesi'nde Karacabey Belediyesi olarak parke taş çalışmasını gerçekleştiriyoruz. Belediye olarak herhangi bir sıkıntımız yok. Yaşadığımız tek problem zamanla ilgili. Çünkü 64 köyün hepsinde eksiklikler var. Hepsinin aynı anda olması mümkün olmadığı için ve yapılan işçiliğin güzel olmasını düşündüğümüzden dolayı bu işi kaliteli yapan firmalarla çalışıyoruz. Sırasıyla kırsaldaki bütün mahallerimizde bu çalışmaları yapacağız. Vatandaşlarımızın şehir merkezindeki hayat standartlarına kavuşması noktasında gayret göstereceğiz. Muhtarımızla beraber burada yapılan çalışmaları denetledik. Emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum” dedi.

Sağlık

Sessiz katil gözü vuruyor!

Sağlık

KALORİFERİ KISIN CİLDİNİZ GÜZELLEŞSİN

Sağlık

GENÇLERDE ANİ KALP ÖLÜMLERİNİ ÖNLEMENİN YOLLARI

Sağlık

KIŞ DEPRESYONUNA KARŞI 9 ETKİLİ ÖNERİ