Son Haberler

Dükkan, depo ve daire satılacaktır

ihale duyurusu

Alzheimer hastalığı önlenebilir mi?

10 soruda prostat

Çocuğunuz okuma-yazmayı öğrenemiyorsa, dikkat!

Namık Koç'a hüzünlü veda

Sultaniye Mahallesi'ne yeni görünüm - Video Haber

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan Sultaniye Mahallesi'nde başlanılan parke taş döşeme çalışmalarını yerinde incelerken, çalışmaların kısa sürede tamamlanacağı açıklandı.

   Belediye Başkanı Ali Özkan ve Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Şen, yapılan çalışmaları inceleyerek bilgi aldı.
   Sultaniye Mahalle Muhtarı Derviş Mete, parke taş çalışmalardan oldukça memnun olduklarını ifade etti. Muhtar Derviş Mete, “ Halkımız çalışmalardan çok memnun biz de çok memnunuz. Emeği geçen başta Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan olmak üzere herkese teşekkür ediyorum” dedi.
   Şu an itibariyle kırsal mahallerde ve şehir içinde çalışmaların sürdüğünü belirten Başkan Ali Özkan, "Karacabey'imizde hummalı çalışmalar sürüyor. 21 olan mahalle sayımız Büyükşehir yasasıyla 64 tane kırsal mahallenin de eklenmesiyle 85'e yükseldi. Kırsal mahallerde altyapıyla ilgili yollarla ilgili birçok eksiklik vardı. Karacabey Belediyesi olarak Büyükşehir Belediyesi olarak bu eksiklikleri giderme noktasında gayret gösteriyoruz. Vatandaşlarımızın ve muhtarımızın talebi doğrultusunda Sultaniye Mahallesi'nde Karacabey Belediyesi olarak parke taş çalışmasını gerçekleştiriyoruz. Belediye olarak herhangi bir sıkıntımız yok. Yaşadığımız tek problem zamanla ilgili. Çünkü 64 köyün hepsinde eksiklikler var. Hepsinin aynı anda olması mümkün olmadığı için ve yapılan işçiliğin güzel olmasını düşündüğümüzden dolayı bu işi kaliteli yapan firmalarla çalışıyoruz. Sırasıyla kırsaldaki bütün mahallerimizde bu çalışmaları yapacağız. Vatandaşlarımızın şehir merkezindeki hayat standartlarına kavuşması noktasında gayret göstereceğiz. Muhtarımızla beraber burada yapılan çalışmaları denetledik. Emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum” dedi.

Sağlık

Alzheimer hastalığı önlenebilir mi?

Sağlık

10 soruda prostat

Sağlık

Türkiye Avrupa'nın En Obez Ülkesi Oldu!

Sağlık

DİŞ DOLGUSU DEYİP GEÇMEYİN !