Son Haberler

Ulubat Gölü Sulama Birliği'nden satılık daire

Karacabey Belediyesi iş makinesi kiralama hizmeti alacak

Silo İletim Sistemi Alınacaktır

Ulaşımda ‘İhtisas' da yapıldı

CHP'li vekil, bakana otomotiv test merkezini sordu

Tahkim ve arabuluculukta bir ilk daha

Sultaniye Mahallesi'ne yeni görünüm - Video Haber

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan Sultaniye Mahallesi'nde başlanılan parke taş döşeme çalışmalarını yerinde incelerken, çalışmaların kısa sürede tamamlanacağı açıklandı.

   Belediye Başkanı Ali Özkan ve Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Şen, yapılan çalışmaları inceleyerek bilgi aldı.
   Sultaniye Mahalle Muhtarı Derviş Mete, parke taş çalışmalardan oldukça memnun olduklarını ifade etti. Muhtar Derviş Mete, “ Halkımız çalışmalardan çok memnun biz de çok memnunuz. Emeği geçen başta Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan olmak üzere herkese teşekkür ediyorum” dedi.
   Şu an itibariyle kırsal mahallerde ve şehir içinde çalışmaların sürdüğünü belirten Başkan Ali Özkan, "Karacabey'imizde hummalı çalışmalar sürüyor. 21 olan mahalle sayımız Büyükşehir yasasıyla 64 tane kırsal mahallenin de eklenmesiyle 85'e yükseldi. Kırsal mahallerde altyapıyla ilgili yollarla ilgili birçok eksiklik vardı. Karacabey Belediyesi olarak Büyükşehir Belediyesi olarak bu eksiklikleri giderme noktasında gayret gösteriyoruz. Vatandaşlarımızın ve muhtarımızın talebi doğrultusunda Sultaniye Mahallesi'nde Karacabey Belediyesi olarak parke taş çalışmasını gerçekleştiriyoruz. Belediye olarak herhangi bir sıkıntımız yok. Yaşadığımız tek problem zamanla ilgili. Çünkü 64 köyün hepsinde eksiklikler var. Hepsinin aynı anda olması mümkün olmadığı için ve yapılan işçiliğin güzel olmasını düşündüğümüzden dolayı bu işi kaliteli yapan firmalarla çalışıyoruz. Sırasıyla kırsaldaki bütün mahallerimizde bu çalışmaları yapacağız. Vatandaşlarımızın şehir merkezindeki hayat standartlarına kavuşması noktasında gayret göstereceğiz. Muhtarımızla beraber burada yapılan çalışmaları denetledik. Emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum” dedi.

Sağlık

Masa Başında Çalışıyorsanız Egzersizi İhmal Etmeyin

Sağlık

GRİBE MEYDAN OKUYAN 10 ÖNERİ!

Sağlık

Sabri Ülker Vakfı İyot Yetersizliğine Dikkat Çekiyor

Sağlık

Kemik erimesine karşı, zıplayabildiğin kadar zıpla!