Son Haberler

Kuaförlerin Bursaspor aşkı

Fazla dar giyinmek kısırlığa yol açıyor

‘Temirtaş'a saldırıyı kınıyoruz'

TÜRKİYE DÜNYA ASKERİ GÜÇ SIRALAMASINDA İLK 10'DA

‘Uyuşturucuyla mücadele toplumsal bir görev'

LÖSEV'in yardımları yıl boyunca artarak sürüyor

Ümmet iftarına yoğun ilgi

İHH Karacabey ilçe Temsilciliği, geleneksel hale getirdiği ve Ramazan'ın 15. gününde düzenlediği ümmet iftarı yoğun ilgi gördü.

   İHH Karacabey ilçe Temsilcisi Hüseyin Kahraman; "Karacabey İHH Temsilciliği olarak her yıl  Dünya  Yetimler Gününde geleneksel  olarak  düzenlediğimiz Ümmet İftarımıza bu yılda yoğun  bir  ilgi vardı. Yüzlerce Karacabeyli hep birlikte  ailelerimizle birlikte iftarımızı yaptık. Çoluk çocuk  hep birlikte cıvıl cıvıl bir iftar oldu. Ramazanlar rahmet, bereket, arınma ve paylaşma ayıdır. Ramazan tövbelerin, duaların hayır ve  hasenatın kabul edildiği mübarek  bir  aydır . Dünya nın  bir çok  ülkesinde olduğu  gibi  Karacabey'imizde ümmetle bir  olmak , birlikte olmak üzere bu  iftarımızı düzenledik.

   Ramazanlar yetimlerin , fakirlerin , gariplerin  ve çocukların  sevindirildiği , yardıma  muhtaç kimselere yardım ellerinin uzatıldığı içtimai yardımlaşma  ve dayanışmanın  tezahür  ettiği  aylardır . Bizlerde  İHH Karacabey  Temsilciliği olarak , Halkımızın  destek ve yardımları  ile tamamen  un dan  oluşan bir  yardım  tırını mağdur  ve mazlum  coğrafyalara için  hazırladık  ve  Teravih  namazının  ardından tırımızı dualarla hep birlikte uğurladık.

   İftar  davetimize  icabet  eden , 41 . yardım tırımızın hazırlanmasına maddi  manevi destek veren  tüm gönüllülerimizden ve bağışçılarımızdan  Allah razı olsun." şeklinde konuştu.

Sağlık

Fazla dar giyinmek kısırlığa yol açıyor

Sağlık

Vardiyalı Çalışanlara Diyetisyen Uyarısı!

Sağlık

HİPERTANSİYON HASTALARINA 10 ÖNEMLİ YAZ ÖNERİSİ!

Sağlık

HAVUZ KEYFİ YAPARKEN, GÖZLERE DİKKAT