Diğer Yazarlar

Yasin KESKİN

Karacabey'de hayatı çekilmez hale getiren kural tanımazlık

Enes ZİYA

İki musibet

Ahmet KUDU

Biz kime küseceğiz

Nureddin ÇINAR

Türkiye'ye karşı birleşenler

Muhammed Rıdvan SADIKOĞLU

TAKDİRLİK KARNELER Mİ KARAKTERLER Mİ?

Didem SARIBAŞ

Bayramda Tatlı Yiyebilir miyiz?

Ziya ERBİR

Nefisle mücadele

Said Nursi ER

Bismillah diyerek yola çıktım

Erhan DOĞAN

BABA OLAN DEVLETTEN HİZMETKÂR DEVLETE

Nuri DEMİR

Örnek müslüman

Burak Can ÇELİK

MİKRO SİYASET

Serkan ÖKÇE

Uygarlık ve Kentleşme

YAZARLAR

Tüm Yazıları Nureddin ÇINAR

İmamoğlu'nun acelesi niye?

03.04.2019 06:24

Eski AK Parti İstanbul milletvekili Metin Külünk, İstanbul'daki seçim sürecine ilişkin önemli uyarı ve iddialarda bulundu.

   Metin Külünk'ün o değerlendirmeleri;

1- Türkiye oy hırsızlığında ötesinde 15 Temmuz’un devamı bir kumpasla karşı karşıyadır. Seçim bahanesiyle ülkemiz üzerinde kirli bir akıl ameliyat yapmak istemektedir.  Bu ameliyatta neşter Ekrem İmamoğlu'dur. Eylem ve açıklamaları tam bir FETÖ aklı ve taktiğidir.

 

2- Bugün Atatürk ve Anıtkabir üzerinden Türk Milleti’ne karşı skandal bir zihin harbi operasyonu gerçekleştirilmiştir. Bu operasyon insanımızı değerlerimiz üzerinden kutuplaştırma ve asıl hedefe ulaşmayı sağlayacak kaos yolunu açma operasyonudur. 

 

3- Anıtkabir vakası skandaldır. Yetkisi olmayan bir imzayı kullanmak suçtur. Anıtkabir defterine yazılacaklar önceden komutanlığa bildirilir. Askerlerimiz yetki gaspını görüp talebi reddediyorlar? İmamoğlu yalan söyleyerek bu ülkenin vatansever askerlerini de kumpasa getiriyor. 

 

4- Türkiye'de durumu net binlerce belediye başkanı varken neden sadece durumu muğlak E. İmamoğlu Anıtkabir'i ziyaret etmiştir? Ankara'da bir sürü yeni seçilen başkan var iken neden onlar değil de İmamoğlu İstanbul'dan kalkıp Anıtkabir'e gitmiştir? Bu gösterinin amacı nedir?

 

5- Sayın Binali Yıldırım, gerekli açıklamayı yapıp kenara çekilmiş ve sesiz sakin sürecin tamamlanmasını beklemektedir. E. İmamoğlu ise bir zihin harbi operasyonu yürütmektedir. Bu operasyon kirli bir aklın ürünüdür. Ülkemizi farklı mecralara taşıma aklıdır. Oyunu görüyoruz!!!

 

6- E. İmamoğlu “Böyle bir adam değilim. Amacım ülkeyi kaosa sürüklemek değil, Truva Atı değilim” diyebiliyorsa, sessiz ve sakin süreci beklemesi gerekmiyor mu?  Ankara'da da sandıklara itirazlar var. Sayın Özhaseki ve Sayın Yavaş sessiz sakin süreci bekliyorlar.

 

7- E. İmamoğlu'na ne oluyor ki süreci beklemek yerine yalanlar üretiyor, algı operasyonları çekiyor. CHP'nin yurtsever tabanı sormayacak mı? Kardeşim herkes sessizce süreci beklerken sen neden beklemiyorsun? Neden tel tel terliyorsun?

 

 

8- Şimdi bu ülkenin tüm yurtseverlerini, ülkesini vatanını milletini seven, Kuvva-i Milliyecileri, gazetecileri, CHP’liler başta olmak üzere tüm diğer partilerin mensuplarını şu soruyu E. İmamoğlu’na sormaya çağırıyorum: “Askerimizi ve milletimizi neden aldattın? Amacın ne?”

 

9- Ve son olarak şu soruları sormalıyız: Eyyy E. İmamoğlu okyanus ötesinin Truva Atı mısın? İstanbul’da ki seçim işinin sonucunu sokağa dönük bir kaosa mı taşımak istiyorsun? Bu ülkeyi NATO merkezli bir müdahale ve darbeye açık hale mi getirmek istiyorsun?

 

10- Bize göre bunları yapmaya çalışıyorsun ama bil ki ne bu devlet, ne bu millet senin bu oyunlarına fırsat vermeyecektir. Vatanını milletini seven 82 milyon fert bu kirli ABD işgal planına dur diyecek, ülkemizin Venezuela, Mısır haline getirilmesine de izin vermeyecektir.