Son Haberler

Farklı köpek ırkları Nilüfer'de buluştu

TATLITOP ateşi yanıyor

Akıllı şehirciliğe kurumsal kimlik

Karacabey'de 15. Uluslararası Leylek Festivali için geri sayım başladı

Kadın ve Genç girişimcilere tam not

Bütünlemeye giren yaz okulu da alabilecek

Futbol müsabakasında Hasan Şermet rüzgarı

Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından futbol final maçlarına davet edilen Karacabey Belediye spor teknik heyeti minik futbolcular  arasında büyük heyecan  yarattı.

2018 Kasım ayında başlayan Karacabey okul spor faaliyetleri futbol müsabakaları finalleri ile devam ediyor.

      Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından futbol final maçlarına davet edilen Karacabey Belediye spor  teknik heyeti minik futbolcular  arasında büyük heyecan  yarattı.

     Karacabey sporun teknik heyetini karşılarında gören öğrenciler heyecanlarını attıktan sonra  Hasan ŞERMET'i soru yağmuruna tuttu.

      Hasan hoca ile Seyfettin KURTULUŞ hoca soruları içtenlikle cevaplandırdıktan sonra öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdiler.Daha sonra küçükler final maçına geçildi.Geleceğin yıldızları onları izleyen gözlere oynadıkları oyun ile mesaj vermeye çalıştılar.Alt yapılarda oynayan çocukların  gayretleri görülmeye değerdi.Karacabey Belediye Spor Alt yapı Antrenörü Kamil ÇAĞLI ise minik kramponlar ile ilgili Teknik heyete bilgiler verdi.

     Teknik heyet  Final maçlarını izledikten sonra sahadan ayrılırken Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü çalışanları, Beden eğitim öğretmenleri ve tüm minik futbolcular tarafından kendilerine 2. Lig yolunda başarı temennilerinde bulunuldu.

Sağlık

Kilo Vermede Hiçbir Besin Tek Başına Mucize Yaratmaz

Sağlık

Her El Titremesi Parkinson Değildir

Sağlık

Spor yaparken ter kokusu kabusunuz olmasın!

Sağlık

Diş çıkarma dönemindeki bebekler için çözüm önerisi