Son Haberler

Karacabey'de Trafik Kazası: 2 Yaralı

BURSA TÜRK KIZILAY'IN BAĞIŞ STANTLARI BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR

Ramazan'ın bereketi Keles'i sardı

Hemşehri Dernekleri iftar sofrasında buluştu

CHP'li Sarıbal, geyik avına tepki gösterdi

ÇARPICI KÜLTÜRLERİN ÜLKESİ PAPUA YENİ GİNE!

Kasap Halil Et Mangal’dan Belediyespor’a moral yemeği

Karacabey Belediyespor’a Serik Belediyespor’la oynayacağı play-off mücadelesi öncesinde Kasap Halil Et Mangal tarafından moral yemeği verildi.

Kasap Halil Et Mangal’ın işletmecisi Halil Varol tarafından verilen moral yemeğine, Karacabey Belediyespor Başkanı Uğur Koçak, Karacabey Belediyespor Yöneticisi Fethi Toprak, Karacabey Belediyespor Teknik Direktörü Hasan Şermet, teknik ekip ve futbolcular katıldı.

Kasap Halil Et Mangal’ın işletmecisi Halil Varol, play-off mücadelesine çıkacakları Serik Belediyespor maçında Karacabey Belediyespor’a başarı diledi. İlçe halkı olarak takıma güvendiklerini belirten Varol, “Bir taraftar ve esnaf olarak takımımıza güveniyor ve her zaman yanlarında olduğumuzu belirtmek istiyorum.” dedi.

Halil Varol’a verdiği moral yemeğinden dolayı teşekkür eden Karacabey Belediyespor Başkanı Uğur Koçak, “Çarşamba günü oynayacağımız Serik Belediyespor play-off yarı final rövanş karşılaşması öncesinde Kasap Halil Et Mangal sahibi Halil Varol tarafından takımımıza moral yemeği verildi. Kendisine bu jestinden dolayı teşekkür ediyorum. Ayrıca kendisine iş hayatında başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Sağlık

GEÇMEYEN AĞRI DEPRESYONA SEBEP

Sağlık

Ergenlikte sigara, MS riskini artırıyor

Sağlık

Beyin kanseri erkekleri daha çok etkiliyor

Sağlık

GÖZ'DE YAZ RİSKLERİNE KARŞI 8 ALTIN ÖNERİ