Son Haberler

Kadına şiddetin nedeni; “Erkeklik Krizi”

Kadınlar daha sık yaşıyor, kliniğe erkekler gidiyor!

Gemlik Şahintepe'de Nostaljik Tırmanma

Atopik Dermatiti Olan Çocuklarda Nelere Dikkat Edilmeli

Dama'nın Kırkpınar'ında heyecan başlıyor

Genç karateciye milli görev

Kasap Halil Et Mangal’dan Belediyespor’a moral yemeği

Karacabey Belediyespor’a Serik Belediyespor’la oynayacağı play-off mücadelesi öncesinde Kasap Halil Et Mangal tarafından moral yemeği verildi.

Kasap Halil Et Mangal’ın işletmecisi Halil Varol tarafından verilen moral yemeğine, Karacabey Belediyespor Başkanı Uğur Koçak, Karacabey Belediyespor Yöneticisi Fethi Toprak, Karacabey Belediyespor Teknik Direktörü Hasan Şermet, teknik ekip ve futbolcular katıldı.

Kasap Halil Et Mangal’ın işletmecisi Halil Varol, play-off mücadelesine çıkacakları Serik Belediyespor maçında Karacabey Belediyespor’a başarı diledi. İlçe halkı olarak takıma güvendiklerini belirten Varol, “Bir taraftar ve esnaf olarak takımımıza güveniyor ve her zaman yanlarında olduğumuzu belirtmek istiyorum.” dedi.

Halil Varol’a verdiği moral yemeğinden dolayı teşekkür eden Karacabey Belediyespor Başkanı Uğur Koçak, “Çarşamba günü oynayacağımız Serik Belediyespor play-off yarı final rövanş karşılaşması öncesinde Kasap Halil Et Mangal sahibi Halil Varol tarafından takımımıza moral yemeği verildi. Kendisine bu jestinden dolayı teşekkür ediyorum. Ayrıca kendisine iş hayatında başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Sağlık

Kadınlar daha sık yaşıyor, kliniğe erkekler gidiyor!

Sağlık

Atopik Dermatiti Olan Çocuklarda Nelere Dikkat Edilmeli

Sağlık

Her üç kişiden birinde gizli şeker var

Sağlık

Kök Hücre Tedavisinde Yeni Bir Dönem Başlıyor