Karacabey'den milli takıma oyuncu

Karacabey Belediyespor'da forma giyen genç savunma oyuncusu İsmail Çokçalış, 19 Yaş Altı Milli Futbol Takımı'nın aday kadrosuna dahil oldu.

Belediyespor berabere kaldı

Grup'ta üst sıraları hedefleyen Karacabey Belediyepsor, ikinci devrenin ilk haftasında düşme hattında bulunan Anakara Adliyespor'la 1-1 berabere kaldı. 

Güreşte Karacabey rüzgarı

Okullar Arası Yıldız Erkekler Güreş İl Birinciliği Müsabakaları, 16-17 Ocak 2019 tarihlerinde Gürsu İlçe Spor Salonunda yapıldı. Grekoromen Stil güreş müsabakalarında genç erkeklerden sonra yıldız erkeklerde mücadele eden güreşçilerimiz, madalya kürsüsünde yerlerini alarak İlçemize büyük bir gurur yaşattılar. 

Kyokushin Karate Türkiye Şampiyonası başladı

Büyükşehir Belediyesi'nin katkılarıyla düzenlenen “Kyokushin Karate Türkiye Şampiyonası”, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ın da katıldığı törenle başladı.

Periler uzatmada güldü

Taraftarlarla Bursaspor buluşması

Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursaspor taraftar grupları ile bir araya geldi. Bursaspor'un şehrin en önemli değerlerinden biri olduğunu vurgulayan Başkan Aktaş, Spor-Toto Süper Ligi'nin ikinci yarısına Fenerbahçe galibiyeti ile başlamak istediklerini söyledi.

Genç raketler başarıya doymuyor

Pistin tozunu attılar

Büyükşehir Belediyespor Kulübü Atletizm sporcuları, Komple Atlet salon Ligi 1. Kademe Yarışları'ndan madalya ile döndü. U-20, U-18 ve U-16 Bayanlar kategorilerinde yapılan yarışlarda Büyükşehirli sporcular 4 birincilik, 1 ikincilik, 2 üçüncülük ve 1 beşincilik elde etti.