Herkes Yeni Teknolojileri Denemek İstiyor!Araştırmaya göre, Türkiye'de yeni çıkan teknolojileri denemek isteyenlerin oranı %94.
VODAFONE, 5G'Yİ OYUN SEKTÖRÜYLE BAŞLATACAKBirçok Avrupa şehrinde 5G şebekesini devreye almaya hazırlanan Vodafone Grubu, bu alandaki ilk çıkışını oyun sektörüyle yapacak.
Acer'dan, 2. Nesil Dizüstü Bilgisayar ModelleriAcer, 2. Nesil AMD Ryzen Mobil İşlemcilerle Donatılan Yeni Nitro 5 ve Swift 3 Dizüstü Bilgisayar Modellerini Duyurdu. Güç ve verimlilikte fark yaratan en yeni Ryzen mobil işlemciler yepyeni bilgisayar deneyimleri sunuyor
Kaspersky Lab, APT İstihbarat Raporlarını Zenginleştirdi​​​​​​​Kaspersky Lab, APT İstihbarat Raporlarını gelişmiş tehdit gruplarına ilişkin bağlamsal bilgiler ve önceden tespit edilen saldırılar için MITRE ATT&CK tehdit modelleri ile zenginleştirdi.
Çocukların Hayal Gücü Teknolojiyle Gerçeğe DönüşüyorFaber-Castell, çocukların hayal güçlerini kullanarak yarattıkları sanat eserlerini AR (Artırılmış Gerçeklik) teknolojisiyle gerçeğe dönüştürüyor
Alcatel 1 Türkiye'de satışa sunulduAlcatel 1 şık tasarımı, etkili performansı, Full View 18:9 ekran özellikleri ve uygun fiyatıyla kullanıcılarla buluşuyor.  
2. EL TELEFONDA KİŞİSEL VERİLER TEHLİKE ALTINDA!Veri Kurtarma Hizmetleri Genel Müdürü Serap Günal, kullanıcılara telefonlarını satışa çıkarmadan önce dikkat etmeleri gereken 5 ipucu veriyor.
Öğrenciler, bulmaca çözerek fizik öğrenecek!Türkiye Bilişim Vakfı tarafından, geleceği eğitimle şekillendirecek Matematik ve Fen Bilimleri alanında dijital oyun fikirlerinin ve oyunların desteklenmesi amacıyla ikinci kez düzenlenen “KOD Ödülleri” kazananları, törenle ödüllerini aldı.
Güvenlik kamerasında güvenlik açığı​​​​​​​Antivirüs yazılım kuruluşu ESET'in IoT cihazlarına yönelik araştırması, güvenlik kameralarında da güvenlik açıklarının oluştuğunu ortaya koydu.
Parolalalarda en çok kullanılan süper kahraman: Süpermenİnternette sızan parolaları inceleyen İngiliz Ulusal Siber Güvenlik Merkezi, dünyanın en kötü şifresi olarak tanımlanan ‘123456' parolasının 23,2 milyon hesapta kullanıldığını duyurdu.