Çocuğunuz okuma-yazmayı öğrenemiyorsa, dikkat!

Üniversite bir ilke daha imza attı

Bursa Uludağ Üniversitesi ile Bursa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından başlatılan arabuluculuk ve tahkim hamlesine yeni bir halka daha eklendi. Uludağ Üniversitesi, Türkiye'de ilk kez arabuluculuğun ve tahkimin uzmanlık alanına dahil edilmesi için bünyesinde arabuluculuk yüksek lisans programı açıyor.

Büyükşehir ulaşımda hedefe kilitlendi

Bursa'da 2018 yılını ‘yol yılı' ilan eden Büyükşehir Belediyesi, kent merkezindeki ulaşım yatırımlarının yanında tüm ilçelerde köşe bucak asfalt çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Bosna Hersek'ten Bursa'ya işbirliği adımı - Video Haber

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, ULUTEK Teknoloji Gelişim Bölgesi'nde çeşitli temaslarda bulunmak üzere Bosna Hersek'ten gelen iş insanları ile Büyükşehir Belediyesi Başkanlık makamında görüştü. 

Ahilik geleneği yaşatılıyor

Osmanlı Devleti'nin kuruluşunda büyük rol oynayan ve 13'üncü yüzyılda görülmeye başlayan esnaf kuruluşu olan Ahilik, çeşitli etkinlikle kutlanılıyor.

Esenyurt satılık daire fiyatları ne kadar?

Esenyurt emlak piyasası hakkında merak edilenler…

TÜRKİYE OLUMLU DUYGULAR ENDEKSİNDE SONDAN DÖRDÜNCÜ

145 ülkede 154 bin kişi baz alınarak hazırlanan rapora göre, 2017 yılı insanlar için en kötü sene olarak kayıtlara geçti.

İTSO'dan uygulamalı girişimcilik eğitimi

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO), girişimci adaylarını ortaya çıkartmak amacıyla KOSGEB işbirliğiyle bu yıl içinde 6 kez gerçekleştirdiği Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi'nin 7.sİ 3 Ekim'de başlayacak.