ÖFKENİZİN SİZİ YENMESİNE İZİN VERMEYİN

Mutlu insanlar, başkalarına zarar vermiyor!

Psikoloji literatüründe birçok farklı tanımı ile yer alan mutluluk; “Bireyin sevinç, neşe, umut ve güven gibi duyguları daha sık yaşaması ve genel anlamda yaşamından memnun olması” şeklinde ifade ediliyor. Mutluluğun fiziksel ve ruhsal sağlıkla doğrudan ilişkili olduğunu söyleyen Doç. Dr. Tayfun Doğan, insanın doğası gereği mutluluğa odaklı şekilde yaşadığını belirterek, mutlu insanların, başkalarına zarar vermediği ve saldırganlık düzeyinin düşük olduğunun altını çizdi.

YAŞLI NÜFUSU SON 5 YILDA YÜZDE 16 ARTTI

2014 yılında 6 milyon 192 bin 962 olan yaşlı nüfusu son 5 yılda yüzde 16 artış gösterirken, 2018 yılında 7 milyon 186 bin 204 kişiye ulaştığı saptandı.

Aydın: ‘Mutlu Kent' yapacağız

CHP Osmangazi Belediye Başkan Adayı Erkan Aydın, seçim çalışmalarına İstiklal, Fatih, Tuna, Soğanlı ve Çirişhane mahallelerinde gerçekleştirdiği bir takım temaslarla devam etti. Vatandaşların dertlerini dinleyen ve çözüm önerilerini anlatan Aydın, Çirişhane Mahallesi'nde kendisini karşılayan topluluğa hitap etti.

İşini Şansa Bırakma Zirvesi'ne gençlerden yoğun ilgi

BURSA 17. KİTAP FUARI ZİYARETÇİ REKORUYLA SONA ERDİ

Yeni Gençlik Merkezleri kazandırılacak

AK Parti Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç, yapılan meydanlarda gençlik merkezleri oluşacağına dikkat çekerek, bu sayede gençlerin teknoloji ve diğer kötü alışkanlıklardan kurtulacağını söyledi.

Can dostlarımız Büyükşehir korumasında

Büyükşehir Belediyesi tarafından kente kazandırılan Sokak Hayvanları Tedavi Merkezi, Osmangazi İlçesi Soğukkuyu Mahallesi'nde faaliyete başladı.