Ramazan'ın bereketi Keles'i sardıBüyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, dağ ilçelerindeki iftar buluşmalarını Keles ilçesinde düzenlenen programla tamamladı.
ÇARPICI KÜLTÜRLERİN ÜLKESİ PAPUA YENİ GİNE!Dünyada, Türkiye'de ve İstanbul'da yeni rotalar yaratmanın öncüsü FEST Travel, Papua Yeni Gine'de benzersiz rotasıyla gezginlerini yeşilin, doğanın ve farklı kültürlerin izinde bir yolculuğa davet ediyor.
Yaşlılık değil ikinci ergenlikAraştırmalar, insanların artık geçmiş nesillerden daha uzun yaşayacağına işaret ederken, bu ekstra yıllar pek çok soruyu da beraberinde getiriyor: Nasıl sağlıklı kalabiliriz? Yaşlılığımızı nerede geçirmeliyiz? Bize kim bakacak? 
'' 2019 TURİSTİK SERİ ‘'KONULU SÜREKLİ POSTA PULLARIPTT AŞ tarafından Şemsi Paşa Külliyesi, Manavgat Şelalesi ve Samsun görsellerine yer verilerek hazırlanan “2019 Turistik Seri” konulu üç değerli sürekli posta pulu ve ilk gün zarfı 24 Mayıs 2019 tarihinde tedavüle sunuldu.
Sınavda Başarı İçin Sadece Bilgi YetmezYüz binlerce öğrenci 1 Haziran'da yapılacak Liseye Giriş Sınavı için gün sayarken sınav kaygısına da kapılıyor.
Yaz Spor Okulları çocukları bekliyor
Genç tasarımcılara Başkan moraliBursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Nizam Karasu Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin bir yıl boyunca teknoloji tasarım derslerinde yaptıkları maketlerden oluşan sergiyi gezdi.
2018'DE 1 MİLYON 248 BİN 847 BEBEK DÜNYAYA GELDİ2018 yılında canlı doğan bebek sayısı 1 milyon 248 bin 847 olurken, bu rakamın 2017 yılına oranla azalış gösterdiği saptandı.
TÜRK KIZILAY'IN MERHAMET ELİ DÜNYAYI KUCAKLIYORTürk Kızılay Bursa Şube Başkanı Davut Gürkan, Kazakistan'ın en büyük şehri Almatı'da erzak kolilerinin dağıtımına ve iftar programlarına katıldı.
Genç yaşında meme kanserini yendi!Yaşadığı tüm süreçlerde hem soğukkanlılığı hem de hayata barışık yaklaşımıyla, kendisine olduğu kadar hem yakınlarına hem de sosyal medya üzerinden aynı mücadeleyi sürdürenlere de örnek oldu…