Ata sporlarına renkli kortej
KIRGIZİSTAN MECLİS BAŞKANI DASTANBEK DZHUMABEKOV İZNİK'TETürkiye'ye yönelik en kirli tertiplerden birisi olarak tarihe geçen, milletin kararlılığı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dirayetli liderliğiyle mağlup edilen 15 Temmuz hain darbe ve işgal girişiminin 3'üncü yılı nedeni ile Türkiye'ye gelen Kırgızistan Meclis Başkanı Dastanbek Dzhumabekov ve heyet Ankara, İstanbul ve İznik'e çıkarma yaptı.
Okuyan gelecek, iyi gelecekİYİ Parti Gençlik Kolları Bursa İl Başkanlığı'nca Şehreküstü Meydanında ‘Kitap Okuma Günü' etkinliği düzenlendi. 
Büyükşehir personelinin motivasyon buluşmasıBüyükşehir Belediyesi'nin vatandaşla ilk temas noktaları olan Beyaz Masa, Alo153, Santral ve Genel Evrak personeli motivasyon toplantısında bir araya geldi.
‘Halkımız üç yıl daha zehirlenecek!'CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın TBMM'den geçen torba yasayla santrallerin bacalarına filtre takma süresinin 36 ay daha uzatılmasının yolunun açıldığını kaydetti. Orhaneli Termik Santrali'nin üç yıl daha halkı zehirleme ihtimalinin arttığını belirten Aydın “Bunun sorumlusu AKP iktidarıdır ” dedi.
Mesleki eğitimde ‘BTSO Modeli'Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), mesleki eğitim ve teknoloji odaklı yatırımları ile Türkiye'ye model olmaya devam ediyor. Şanlıurfa'da Teknoloji Gelistirme ve Eğitim Merkezi kurmaya hazırlanan Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO), BUTGEM, BUTEKOM, Enerji Verimliliği Merkezi, Model Fabrika ve Mutfak Akademi'de incelemede bulundu.
Matematiği edebiyat ile seveceklerBursa Bilim ve Teknoloji Merkezi, eğitimde yenilikçi yaklaşımları yakından takip ediyor.
Bilim Avcıları gençlik kampında
Zirvede demokrasi yürüyüşü
Yıllanmış eşyalara hayat veren atölyeMobilyalara yeni bir soluk getiren ‘Chalk Paint' şimdiden trend oldu bile!