Son Haberler

‘Kılıçdaroğlu yalnız değildir'

Bursa Büyükşehir ŞAMPİYON

Hayvanat Bahçesi'nde bayram coşkusu

Türkiye'nin en büyük maratonu İznik Ultra sona erdi

Yeni meclisten birlik mesajı

Şehit Annesi; “Sizler de benim evlatlarımsınız”

Kültür insanı Ahmet Tüzün’e vefa

Mustafakemalpaşa'nın yetiştirdiği gazeteci-yazar, spor ve kültür insanı Ahmet Tüzün, Gönül Dostları Buluşması'nda son kitabı Gökkuşağı Vurgunları'nı anlattı. 

   Mustafakemalpaşa Belediyesi'nin düzenlediği 'Ahmet Tüzün'le Gönül Dostları Buluşması', büyük bir katılımla gerçekleştirildi. 
   Belediye Meclis Salonu'nda yapılan toplantıda, Gökkuşağı Vurgunları-Pusat adlı romanını tanıtan Ahmet Tüzün, Türkiye'yi 12 Eylül darbesine sürükleyen yılları anlattı. 
   Tüzün söyleşide; “ Biz Türk gençliği olarak, bayrağımız ve vatanımız için her türlü fedakârlığı yaptık. Gerek 12 Eylül darbesi ve gerekse 15 Temmuz hain darbe girişimi, ülkemizi karanlığa mahkûm etmek için yapıldı. Ama Allah'ın izniyle darbeler ve darbeciler Türkiye'de hiçbir zaman başarılı olamayacaktır. Kendimizden başlayarak daha güçlü bir ahlaki duruşla emperyal güçlere karşı durabiliriz. Bu organizasyona verdiği destek için Belediye Başkanı Sadi Kurtulan'a teşekkür ederim” dedi.
   Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan'da gecede yaptığı konuşmada; “ Belediyemiz, milli kültürümüzü yansıtan ve yaşatan çalışmalara her zaman destek vermiştir. Mustafakemalpaşa'ya değer katanlardan biri olan hemşehrimiz Ahmet Tüzün'ün eserlerini halkımıza tanıtmaktan gurur duyuyoruz” dedi. 
   Gecenin sonunda yazar Ahmet Tüzün, 15 yıllık bir çalışmanın emeği olan Gökkuşağı Vurgunları-Pusat isimli romanını davetlilere imzaladı.

Sağlık

SAĞLIKLI KİLO ALMAK İSTEYEN ..

Sağlık

4 Çocuktan yalnızca 1'i düzenli fiziksel aktivite yapıyor!

Sağlık

VÜCUDUNUZU AÇLIK STRESİNE SOKMAYIN

Sağlık

Uyku apnesinin sebebi burundaki duvar eğriliği olabilir