Son Haberler

Sinek uçuşmalarına karşı yaban mersini ve bal kabağı tüketin

ÖFKENİZİN SİZİ YENMESİNE İZİN VERMEYİN

Hamilelikte idrar yolu enfeksiyonlarını önlemenin 10 yolu

Mutlu insanlar, başkalarına zarar vermiyor!

YAŞLI NÜFUSU SON 5 YILDA YÜZDE 16 ARTTI

Büyük zaferin 104. yılı kutlandı

Temel İngilizce Kursları

Ülkemiz ne yazık ki İngilizce konusunda, dünya sıralamasında epey gerilerde yer alıyor. Bunun nedeni aslında İngilizceyi yanlış öğretmekten geçiyor. Pek çok kurs ya da okul, henüz temeli olmayan öğrencilerine, 2. Ya da 3. Seviyelerde İngilizce eğitim veriyor. Hâlbuki İngilizceyi sevdirmek için öncelikle temel oluşturmak gerekiyor. Temel oluştururken öğrenciye yaklaşım ve kullanılan materyaller büyük önem taşıyor.

Her Yaşta İngilizce Öğrenilebilir

İngilizcenin dünya çapında vazgeçilmez bir dil olduğunu artık herkes biliyor. Herhangi bir yere iş başvurusu yaparken dahi önce İngilizce bilgisi soruluyor. Tabi, İngilizcenin bu denli ayırt edici bir özelliğe sahip olması, yalnızca gençleri değil, orta yaştaki işsizleri de etkiliyor. Hâlbuki İngilizce her yaşta öğrenilebilecek bir dil. Özellikle Denizli, İzmir, Manisa, Ankara, Antalya, İstanbul ve Bursada İngilizce kursu alanında diğer illere göre daha çok eğitim kurumu bulunduğu için bu illerdeki kişiler rahatlıkla bir kurs seçebileceği gibi aynı zamanda da İngilizce UZEM kanalıyla dilerseniz Akademik Batı Dilleri’nin uzaktan eğitimlerindende faydalanabilirsiniz. İngilizceye korkuyla yaklaşmak büyük bir önyargı oluşturuyor. Doğru teknikler ve dersler ile İngilizce her yaştan insana kolaylıkla öğretilebilir.

Başarının Temeli Kendine Güven

Firma, deneyimli kadrosu ile birlikte yıllardır öğrencilerine İngilizce öğretmek için çalışıyor. Üstelik çabaları da başarıya ulaşıyor. Çünkü Akademik Batı Dilleri kurslarında eğitim veren öğretim üyeleri, işin temelinden yetiştiriliyor. Öncelikle İngilizcenin sevdirilmesi ile işe başlanıyor. Dersler herkesin katılım sağlayabileceği seviyelerden başlatılıyor. Skiller tüm öğrenciler hazır olduğunda değişiyor. Üstelik her öğrencinin eşit oranda derse katılım sağlaması öngörülüyor. Hal böyle olunca öğrenciler İngilizceye kendilerini daha yakın hissediyorlar. Yapabileceklerini gördüklerinde konulara daha sıkı bağlanıyorlar ve başarı kendiliğinden geliyor.

Bursa İngilizce kursu alanında sektörün en iyi eğitimini vermenin gururunu yaşayan Akademik Batı Dilleri’nin web sitesini ziyaret ederek tüm ulusal ve uluslararası sınav programlarını daha yakından keşfedebilirsiniz.

Her Zaman Çok Eğlenceli, Her Zaman Sık Tercih Edilen

Akademik Batı Dilleri İngilizce öğretimi konusundaki başarısı artık ülke, hatta dünya çapında biliniyor. Zaman zaman gerçekleştirdiği yurtdışı gezileri ile öğrencilerinin çok daha etkin bir şekilde İngiliz kültürünü görmeleri sağlanıyor. Aynı zamanda belli bir aşamadan sonra her şey İngilizce konuşularak anlaşılıyor. Bu da temel alt yapının sağlam atılmasını sağlıyor. Dersler eğlenceli aktiviteler ile pekiştiriliyor. Zorlamanın olmadığı bu kurslarda, öğrenciler akıllarına takılan tüm soruları gönül rahatlığı ile sorabiliyorlar. Ek ders ve etüt gibi alternatifler ile dil öğrenimi eksiksiz şekilde tamamlanıyor. Bir kurstan çok aile ortamında eğitim veren firma, Türkiye’de en sık tercih edilen dil okullarından biri.

Sağlık

Sinek uçuşmalarına karşı yaban mersini ve bal kabağı tüketin

Sağlık

Hamilelikte idrar yolu enfeksiyonlarını önlemenin 10 yolu

Sağlık

SAĞLIKSIZ UYKU, ÖMÜRDEN 6-10 YIL ÇALIYOR

Sağlık

BU BESİNLER HEM SAĞLIK HEM MUTLULUK VERİYOR