Haber Detayı
27 Ekim 2020 - Salı 11:23 Bu haber 456 kez okundu
 
24 Parça Yemek Takımı Modelleri
Çeyiz paketlerinin olmazsa olmazları arasında elbette yemek takımı modelleri yer alıyor.
YAŞAM Haberi
24 Parça Yemek Takımı Modelleri

Çeyiz paketlerinin olmazsa olmazları arasında elbette yemek takımı modelleri yer alıyor. Kullanımları hem günlük olarak hem de özel anlar için gerekli olan 24 parça yemek takımı modellerinden seçip beğenip temin edebilirsiniz. Düz modellerden ağır modellere, geometrik desenli modellerden çiçekli modellere, tek renk modellerden ödül almış modellere varana kadar tüm seçenekleri görmeniz mümkündür.

Tek Renk 24 Parça Yemek Takımı

   Tek renk tasarımdan oluşan ve birçok ödüle layık görülmüş olan 24 parça yemek takımı modelleri, yeni dönem gelinleri tarafından daha fazla tercih ediliyor. Mutfaklarda ve tezgahlarda, sofralarda ve masalarda daha şık duran tek renk tasarımlar sayesinde sizler de masalarınızı ve sofralarınızı ikramlıklarınızla donatabilirsiniz.

24 Parça Yemek Takımı İle İkramlarınıza Hazır

  Alacağınız 24 parça yemek takımı ile ikramlarınızı da çok daha özenli ve lezzetli yapabilirsiniz. Çeyiz heyecanınızı daha da arttıracak olan ve her zaman en güzel sofralara sahip olmanızı sağlayacak olan yemek takımlarınızı https://www.vinner.com.tr/24-parca-catal-kasik-bicak-takimi adresinden istediğiniz zaman alabilirsiniz.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: 24, Parça, Yemek, Takımı, Modelleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.