Haber Detayı
19 Mart 2020 - Perşembe 12:07 Bu haber 4717 kez okundu
 
AK Parti görev dağılımını yaptı
7 Mart 2020 tarihinde AK Parti 7. Olağan İlçe Kongresi’nde delegelerden güven oyu alarak yeniden başkanlığa seçilen Ertem İşcan, yeni Yönetim Kurulu’nda görev dağılımını yaptı.
SİYASET Haberi
AK Parti görev dağılımını yaptı

   Karacabey’e hizmet yolunda 2. dönemde de çok iyi bir kadro ile yola çıktıklarını belirten AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan, “Yenilenen ilçe yönetimimiz hayırlara vesile olsun. Yönetim Kurulu’nda görev alan arkadaşlarımızın parti tüzüğü ve iç yönetmeliğe uygun olarak görevlerini ve sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getireceklerine inanıyorum. Karacabey için özverili çalışarak, ilçemizin kalkınması ve gelişmesi adına elimizden gelenin en iyisini yapacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın. Hep birlikte inandığımız yolda yürümeye, ülkemize, aziz milletimize ve Karacabey’imize hizmet etmeye ve hedeflerimizi gerçekleştirmek için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

   Buna göre AK Parti İlçe Yürütme Kurulu şu isimlerden oluştu: İlçe Başkanı Ertem İşcan, Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı Erol Şen, Teşkilat Başkanı Gültekin Saygısever, Seçim İşleri Başkanı Cemil Tosun, Tanıtım ve Medya Başkanı Furkan Yolyapan, Sosyal Politikalar Başkanı Ayşe Köse, Yerel Yönetimler Başkanı Sibel Bilgin, Ekonomi İşleri Başkanı Tamer Mirza, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Hakan Ayşavkı, Mali ve İdari İşler Başkanı Sezgin Parlaklar, İlçe Sekreteri Fahri Elezoğlu, Teşkilat Başkan Yrd. Murat Efe, Seçim İşleri Başkan Yrd. Ali Altunç, Tanıtım ve Medya Başkan Yrd. Binnur Özden, Sosyal Politikalar Başkan Yrd. İsmet Gülerce, Yerel Yönetimler Başkan Yrd. Güray Karadeniz, Ekonomi İşler Başkan Yrd. Süleyman Garip, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkan Yrd. Mutlu Çet, Mali ve İdari İşler Başkan Yrd. Yüksel Cesur, İlçe Sekreter Yrd. Esra Ocak Aydın.

Plaketle onurlandırıldılar

   Öte yandan geçtiğimiz hafta önceki dönem İlçe Yönetim Kurulu’nda görev alan Nurgül Özatilla, Aliye Elveren, Uğur Harmancı, Selçuk Sağdıç, Seyfi Sevim ve Hakan Çalıbaşı teşekkür plaketi ile onurlandırıldı.

   İşcan plaket sunma törenindeki konuşmasında; “Kutsal yolda birlik ve beraberlik içinde yürüdüğümüz çalışma arkadaşlarıma şükranlarımı sunar, özverili ve başarılı hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. Yine hep birlikte inandığımız yolda yürümeye devam!” dedi.

STK’lardan ziyaretler

   Geçtiğimiz hafta Karacabey Genç Fenerbahçeliler Taraftar Grubu, Kızılay Karacabey Temsilciliği Başkanı Ahmet Kırmızı ve Yönetim Kurulu Üyesi Yasin Mestan ile Karacabey Ticaret Borsası Başkanı Murat Bertan ve Yönetim Kurulu üyeleri Ertem İşcan başkanlığındaki yeni yönetime ‘hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştirdi.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: AK, Parti, görev, dağılımını, yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.