Haber Detayı
19 Eylül 2019 - Perşembe 11:39 Bu haber 1488 kez okundu
 
Belediye çalışanlarına özel indirim
Nilüfer Belediyesi ile Murat Eğitim Kurumları arasında indirim protokolü imzalandı. Protokol kapsamında belediye çalışanları ve birinci derece yakınları, özel indirimden faydalanabilecek.
YAŞAM Haberi
Belediye çalışanlarına özel indirim

   Nilüfer Belediyesi’nin, çalışanlarının özel indirimlerden faydalanabilmesi için anlaşma sağladığı işletmelerin sayısı her geçen gün artıyor. Eğitim, sağlık, spor ve çeşitli alanlarda faaliyet gösteren işletmelerle indirim anlaşması sağlayan Nilüfer Belediyesi, son olarak Murat Eğitim Kurumları ile protokol imzaladı. Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Adem Vural ile Murat Eğitim Kurumları adına Muhammed Tayır ve Levent Nenk’in imza koyduğu protokolle birlikte Nilüfer Belediyesi çalışanları ve birinci derece yakınları, özel indirimden faydalanabilecek. Anlaşmaya göre Murat Eğitim Kurumları’na giderek Nilüfer Belediyesi personel kartını gösteren çalışan ve birinci derece yakınlarına, yüzde 20 oranında indirim sağlanacak. Özel indirim, Murat Eğitim Kurumları’nın tarafından verilen 9., 10., 11. ve 12. sınıf kursları ile üniversiteye hazırlık kurslarında geçerli olacak. 

Kaynak: Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: Belediye, çalışanlarına, özel, indirim,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.