Haber Detayı
11 Ocak 2020 - Cumartesi 12:31 Bu haber 4751 kez okundu
 
Binlerce vatandaşın 50 yıllık korkusu sona eriyor
Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar ile birlikte ilçenin uzun yıllardır bekleyen sorunları bir bir çözüme kavuşuyor. Mustafakemalpaşa İlçe Başkanlığı döneminde birçok hizmetin ilçeye kazandırılmasını sağlayan Mehmet Kanar, Bursa’da 10 aylık belediye başkanları döneminin de en üretken isimlerinin başında geliyor.
GÜNDEM Haberi
Binlerce vatandaşın 50 yıllık korkusu sona eriyor

   Başkan Kanar, başta Hamidiye mahallesi olmak üzere binlerce vatandaşı tedirgin eden yarım asırlık soruna neşter vurulduğunu açıkladı.  Kirmasti deresinde yapımına başlanan Sedde Projesi ile mahallede yaşanan toprak kaymasının önüne geçileceğini açıklayan Kanar, derede yapılacak ıslah çalışması ile birlikte yeşil alanlarda oluşturulacağını söyledi.

BAŞKANDAN  ‘YALINTAŞ’A ALTERNATİF YOL’ MÜJDESİ

   DSİ yetkilileri, AK Parti İlçe Başkanı Murat Hallaçoğlu ve Belediye meclis üyeleri ile birlikte çalışmaları yakından takip eden Belediye Başkanı Mehmet Kanar, heyelan riskinin ortadan kaldırılmasının ardından Yalıntaş’a alternatif bağlantı yolu yapılacağını müjdeledi.

HAZİRAN’DA TRAFİK NEFES ALACAK

   50 yıllık sorunu haziran ayına kadar ortadan kaldırmayı planladıklarını ifade eden Belediye Başkanı Mehmet Kanar, trafik sorununun da önüne geçileceğini dile getirdi. Hamidiye mahallesi sedde projesinde 2 bin 500 kamyon malzeme kullanılacağına dikkat çeken Başkan Kanar, hayata geçirilen projenin tamamlanmasıyla mahalle sakinleri rahat bir nefes alacak sözlerine ekledi.

 

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: Binlerce, vatandaşın, 50, yıllık, korkusu, sona, eriyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.