Haber Detayı
03 Eylül 2020 - Perşembe 12:01 Bu haber 681 kez okundu
 
EBA destek noktaları her yerde
EBA Destek Noktaları Merkez dışındaki tüm mahallerimizde oluşturuldu.
EĞİTİM Haberi
EBA destek noktaları her yerde

   Karacabey İlçe merkezi dışında 11 taşıma merkezi okul müdürlüklerinde ve bu taşıma merkezlerine taşınan kırsaldaki mahalle muhtarlıklarında EBA Destek Noktaları oluşturuldu.

   Konuyla ilgili açıklama yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Dingin; "İlçemizde uzaktan eğitim faaliyetlerinde tüm öğrencilerimizin faydalanabilmesi için ilçe merkezinde tüm okullarımız EBA Destek Noktası haline getirilmiş ayrıca ilçe merkezi dışındaki mahallelerde toplamda taşıma merkezleriyle birlikte 39 mahallemizde EBA Destek Noktası oluşturulmuştur. Amacımız internet erişimi olmayan ve uzaktan eğitimden faydalanamayan öğrencilerimize bu imkanı sağlayarak tüm öğrencilerimiz arasında fırsat eşitliğini oluşturmaktır. Kırsaldaki mahalle muhtarlıklarımızda oluşturulan EBA Destek Noktaları için muhtarlık imkanlarını bizlere sağlayıp öğrencilerimize internet imkanı sunan tüm mahalle muhtarlarımıza yürekten teşekkür ediyorum." dedi.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: EBA, destek, noktaları, her, yerde,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.