Haber Detayı
14 Ocak 2020 - Salı 10:05 Bu haber 7007 kez okundu
 
Ev hanımları kıyasıya yarıştı
Erler AVM Premium tarafından düzenlenen ve yoğun ilgi gören Master Kek yarışması, Cumartesi günü yapılan final etabıyla sonuçlandı.
YAŞAM Haberi
Ev hanımları kıyasıya yarıştı

Erler AVM Premium tarafından düzenlenen ve yoğun ilgi gören Master Kek yarışması, Cumartesi günü yapılan final etabıyla sonuçlandı. 

   Karacabey'de kek severleri bir araya getirmek ve hünerlerini açığa çıkarmak amacıyla Erler AVM ve Arzum işbirliğiyle düzenlenen Master Kek yarışmasında, yarışmaya katılan 8 yarışmacı tarafından yapılan birbirinden güzel kekler, bağımsız bir jüri tarafından değerlendirildi. Heyacanın dorukta yaşandığı yarışmada jüri tarafından yapılan değerlendirme sonucunda Merve Yıldız birinci seçildi. İkinciliği Sevde Anadolulu ve üçüncülüğü de Tuba Utebay elde etti. 


   Erler AVM Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Er, yarışmanın final etabından önce yaptığı konuşmada, Karacabey'in gelişimine katkı sağlamak istediklerini ve Karacabey'i  önemsediklerini belirterek, "Karacabey bizim için yaşadığımız ve vakit geçirdiğimiz bir yer olmaktan öte tüm enerjimizle katkı sağlamaya çalıştığımız ve gelişimine destek vermeye gayret ettiğimiz güzel bir ilçe. Biz buradan kazandığımızı yine buraya yatırıyoruz. Tüm derdimiz ve çabamız hem istihdam noktasında hem de ticari anlamda bu güzel ilçeye katkı sağlamak. Bunun en güzel örneği 1 yıl önce açtığımız ve içerisinde binlerce kaliteli marka ile değerli Karacabey halkına hizmet verdiğimiz 7 katlı Erler AVM Premium alışveriş merkezimizdir. Karacabey ve Karacabey halkı her şeyin en iyisini hak ediyor. Ve bu noktada Erler AVM olarak 26 yıldır olduğu gibi bizler yine üstümüze düşen ne varsa en iyisini yapmak adına durmadan kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz."dedi.


   Yarışmaya toplamda 50 adayın başvurduğunu ifade eden Mehmet Er, "Master Kek yarışmamıza toplamda 50 aday başvurdu. Başvurular alındıktan sonra başvuran adaylar arasından 8 yarışmacımızı kura ile belirledik. Yarışmamızın yarı final etabını 7 Ocak Salı günü Erler AVM Premium'da gerçekleştirdik. Kıyasıya yarışan 8 yarışmacımızdan 4'ü finale kaldı. Finale kalan 4 yarışmacımız 11 Ocak Cumartesi günü gerçekleşen final etabında tüm yeteneklerini ortaya döktüler." diye konuştu. 


   Yoğun bir katılımla gerçekleşen yarışma ödül töreniyle son buldu. Yarışmada birinciye; cep telefonu, ikinciye kahve makinası, üçüncüye Blender Seti hediye edildi. Yarışma sonunda tüm izleyicilere çeşitli hediyeler takdim edildi. 

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: Ev, hanımları, kıyasıya, yarıştı,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.