Haber Detayı
19 Mayıs 2020 - Salı 14:47
 
‘Gençler, bayramınız kutlu olsun’
Saadet Partisi İlçe Başkanı Zeynel Abidin Koçak, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile silah arkadaşlarının 19 Mayıs 1919'da Samsun'a çıkarak Milli Mücadele'yi başlatmasının 101. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.
GÜNDEM Haberi
‘Gençler, bayramınız kutlu olsun’

     Koçak, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Bir milletin asıl gücü tankı, topu, tüfeği değil; inançlı gençleridir. İstiklal Savaşı; idealleri için can vermeye hazır inançlı gençlerle destansı bir zafere dönüşmüştür. Kıymetli gençler, ülkemiz ve bölgemiz zor bir dönemden geçiyor. Yaşadığınız sorunları çok iyi biliyoruz. Her derdin çaresi vardır. Umudunuzu asla kaybetmeyin. Tam 100 yıl önce çok daha büyük sorunları hep birlikte aştık. Atalarımız umutlarını kaybetmediler ve bizlere bu vatanı miras bıraktılar. Güzel yarınları hep birlikte inşa edeceğiz. Umutlu gençler, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız Kutlu Olsun. Hep beraber, güzel yarınlara!”

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: ‘Gençler,, bayramınız, kutlu, olsun’,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.