Haber Detayı
10 Şubat 2020 - Pazartesi 18:11 Bu haber 8909 kez okundu
 
HEASK deplasmanın tüm masraflarını Çiftçiler Tarım karşılayacak
Karacabey Belediyespor’un cumartesi günü deplasmanda oynayacağı Halide Edip Adıvar maçının tüm masraflarını Çiftçiler Tarım’ın sahipleri İbrahim ve Atilla Çiftçi kardeşler karşılayacak.
SPOR Haberi
HEASK deplasmanın tüm masraflarını Çiftçiler Tarım karşılayacak

Karacabey Belediyespor'a destek olan İbrahim Çiftçi,” Çiftçiler Tarım olarak Karacabey Belediyespor'a destek olmaktan gurur duyuyoruz. Karacabey Belediyespor’umuzun her zaman yanındayız. Karacabey Belediyespor’umuza şampiyonluk yolunda başarılar diliyoruz” dedi.

   Karacabey Belediyespor Basın Sözcüsü Mustafa Kuzu ve Karacabey Belediyespor Yöneticisi İlker Özdemir, İbrahim ve Atilla Çiftçi kardeşlere yapmış olduğu destekten dolayı teşekkür ederek, atkı hediye ettiler. Ziyarette konuşan Karacabey Belediyespor Basın Sözcüsü Mustafa Kuzu,” İlçemizde faaliyet gösteren Çiftçiler Tarım’ın sahipleri İbrahim ve Atilla Çiftçi, Halide Edip Adıvar maçının tüm masraflarını karşılayarak kulübümüze destekte bulundu. İbrahim ve Atilla Çiftçi kardeşlere kulübümüz adına yapmış olduğu desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Ayrıca iş hayatında da başarılar diliyorum” dedi.

 

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Yasin KESKİN
Etiketler: HEASK, deplasmanın, tüm, masraflarını, Çiftçiler, Tarım, karşılayacak, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.