Haber Detayı
26 Eylül 2019 - Perşembe 07:04
 
İder Mobilya
EKONOMİ Haberi
İder Mobilya

Mobilya sektöründe uzun zamanların vermiş olduğu deneyimler ile mobilya tüketicilerine sunmuş olduğu ürünleri ulaştırmaktadır. Kaliteli mobilyalarının yanı sıra kullanmış olduğu malzemelerde birinci kalite ürünler olduğu için mobilya ürünleri daha sağlam ve uzun ömürlü olmaktadır. İder mobilya yurtiçinde ve yurtdışında faaliyet gösteren Türk firmasıdır. Modernliği yapmış olduğu ürünlere yansıtan ve seçkin ürünleri ile müşterilerinin beğenisini kazanmıştır. Yemek masasında oturma takımına kadar geniş ürün çeşidi ve kendini sürekli olarak geliştirmesi ve zamana uygun tasarımları ile tercih nedeni olmuştur. Ayrıca mobilya üretimi dışında da mobilya aksesuarları üreterek de sizlere hizmet vermektedir. Dekorasyonlarınızı tamamlayacak aksesuar çeşitleri de sunmaktadır. Tablo, ayna, kitaplık, sehpa ve puf gibi birçok aksesuarlar ile evinize girmektedir. Modern tasarımları ve estetik duruşuyla da şık ve güzel durmaktadır.

İder Mobilya Ürünleri ve Fiyatları

Mobilya sektörü içinde yer alan ider mobilya geniş ürün çeşidine sahiptir. Bu ürünler farklı fiyat aralıklarında bulunuyor. Fiyatlar ve ürünler için https://www.stendustri.com.tr/haberortak/ider-mobilya-h101804.html adresini ziyaret ederek hem firma hakkında hem de ürün ve fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İder, Mobilya,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.