Haber Detayı
16 Aralık 2019 - Pazartesi 15:01
 
İnternetten Çiçek Siparişi Verirken Dikkat!
Teknolojik yeniliklere çok açık bir ülke olmamız sebebiyle, bu kolaylık hayatımızda çok çabuk yer aldı. Çok sevdik internet üzerinden alışveriş yapmayı.
TEKNOLOJİ Haberi
İnternetten Çiçek Siparişi Verirken Dikkat!

İnternetin hayatımıza daha da çok girdiği şu günlerde, ev eşyalarımızı, market alışverişimizi ve hatta fast food yemeklerimizi bile internet üzerinden sipariş verir olduk. Teknolojik yeniliklere çok açık bir ülke olmamız sebebiyle, bu kolaylık hayatımızda çok çabuk yer aldı. Çok sevdik internet üzerinden alışveriş yapmayı.

Hal böyle olunca, internet üzerinden satın alabildiğimiz şeyler de çoğaldı. Büyük şirketler olduğu gibi, esnaflar da işlerini internet ortamına taşıyarak geleceğe hazırlık yaptılar. Böylece daha önce mahallemizin esnaflarından satın alabildiğimiz şeyleri, oturduğumuz yerden satın alır olduk. Bunlara en iyi örnek çiçekçilerdir.
Günümüzde sadece birkaç tıklama ile istediğimiz çiçeği, birkaç saat içerisinde masamızdan kalkmadan istediğimiz yere getirttirebiliyoruz. Günümüzün hastalığı zaman darlığı için internet birebir değil mi :) ?

Hal böyle olunca, online çiçek siparişi vermenin de incelikleri ortaya çıkıyor. Kimden alışveriş yapılır? Kime güvenilir? Şimdi bu konularla ilgili tavsiyelerimizi sıralayalım.

1-) Sipariş vereceğiniz internet sitesinin bir esnafa ait olduğuna emin olmanızı öneririz. Böylelikle alışverişinizi hem yerel esnaftan yapmış olacaksınız. Hem de işinin ustası olan, yıllardır çalışan bir işyerinden, aracı olmadan çiçek siparişi vermiş olacaksınız.

2-) Sitenin güncel olduğundan emin olun.

3-) Sitede bir iletişim numarası olduğundan emin olun.

4-) Fiyatları farklı sitelerden karşılaştırın.

5-) Stok durumunu öğrenin.

6-) Çiçekçi internet sitesinin İptal & İade prosedürü hakkında bilgi sahibi olun.

7-) Mevsimsel değişikliklerde ana tasarıma sadık kalınıp, kalınmadığını öğrenin.

Evet sevgili dostlar, tüm bunlar, sağlıklı ve güvenli biçimde çiçek siparişi vermek için gerekli olan pratik bilgilerdi. Şimdi de güvenle çiçek siparişi verebileceğiniz bir çiçekçi sitesi tavsiyesinde bulunalım.

Parlak Çiçekçilik, istanbul'un ilçelerine çiçek siparişi verebileceğiniz, 30 yılın üstünde tecrübesi bulunan, İstanbullu çiçekseverler tarafından bilinen ve sevinen bir çiçekçilik işletmesidir. Parlak Çiçekçilik, 30 yıldır açık olan perakende satış mağazası ve internet siteleri ile, bahçelievler çiçekçi, bakırköy çiçekçi, merter, güngören, bayrampaşa gibi istanbul'un pek çok semtine çiçek teslimatı yapmaktadır. İsterseniz parlak çiçekçilik internet sitelerinden alışveriş yapın. İsterseniz de 0212 640 13 14 numaralı çiçek sipariş hattından çiçek siparişinizi verin. Çiçeğiniz hızlıca ve istediğiniz biçimde istediğiniz yere teslim edilecektir.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör:
Etiketler: İnternetten, Çiçek, Siparişi, Verirken, Dikkat!,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.