Haber Detayı
13 Ekim 2020 - Salı 13:03 Bu haber 457 kez okundu
 
Milletvekillerinden Borsaya ziyaret
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, Ak Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin, Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Ak Parti Karacabey İlçe Başkanı Ertem İşcan, Karacabey Belediyesi Ak Parti Meclis Üyeleri ve Karacabey Ak Parti İlçe Yöneticileri; Karacabey Ticaret Borsası'na istişarelerde bulunmak üzere ziyaret gerçekleştirdiler.
YAŞAM Haberi
Milletvekillerinden Borsaya ziyaret

   Ziyarette Karacabey Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murad Bertan, Meclis Başkanı Mehmet Durmaz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Rafet Sarısakal, Meclis Başkan Yardımcısı Ali İhsan Aydın, Meclis Kâtip Üyesi Tuncay Karagöz, Yönetim Kurulu Üyesi Celali Kavaz, Meclis Üyeleri Sezgin Can, Murat Efe, İsmail Kaya ve Genel Sekreter Özer Yarışlı hazır bulundu.

   Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu ziyarette şunları söyledi: ''Karacabey Ticaret Borsası bölgemizin aktif kurumlarından biridir. Tarım ve hayvancılığın tüm dünyada stratejik öneme sahip olduğu böyle bir dönemde yaptıkları eserler ve devam eden çalışmaları takdire şayandır. Murad Bertan ve çalışma arkadaşlarının heyecanını kaybetmeden yoğun olarak devam eden çalışmaları Bursa'mız ve Karacabey'imiz için kritik öneme sahiptir. Karacabey, tarım ve hayvancılık şehri olması sebebiyle ülke ekonomisi için ayrı bir yere sahiptir. Karacabey Ticaret Borsası da böylesi zor dönemde üyelerinin yanında yer alarak elini taşın altına sokmuştur. Borsa gibi güçlü kurumlarla inşallah bölgemizi ve ülkemizi güçlendirmeye devam edeceğiz. Güzel misafirperverlikleri ve başarılı projeleri için Yönetim Kurulu Başkanı Murad Bertan'a, Meclis Başkanı Mehmet Durmaz'a ve tüm Yönetim, Meclis Kurulu üyelerine teşekkür ediyorum.'' diyerek sözlerini tamamladı.     
   Ak Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin: ''Karacabey, Bursa'mızın üretim üslerinden birisidir. Tarım, gıda ve hayvancılık alanlarında ciddi katkılar sağlamaktadır. Karacabey Ticaret Borsası ise üyelerine kaliteli hizmet vererek bu süreci kolaylaştıran kurumlardan biridir. Başkan Murad Bertan ve çalışma arkadaşlarının projeleri gerçekten de kritik öneme sahiptir. İhtiyaç olduğunda Karacabey halkına yönelik katkıları da olmaktadır. İşte böyle birlik ve beraberlik içinde çalışarak zor günleri atlatabiliriz. Karacabey Ticaret Borsası yöneticilerinin başarılarının artarak devam etmesini diliyorum.'' dedi.


   Karacabey Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murad Bertan: ''Değerli Milletvekillerimize, Belediye Başkanımıza, Ak Parti İlçe Başkanımıza, Karacabey Belediyesi Ak Parti Meclis Üyelerine ve Ak Parti İlçe Yöneticilerine değerli ziyaretleri için teşekkür ediyorum. İletişimin güçlü olması gereken bir çağda yaşıyoruz. Kamu yararına olacak her istişare bizler için çok önemlidir. Hepimiz Karacabey, Bursa ve Türkiye'miz için çalışıyoruz. Yaptığımız her çalışma bizleri daha da ileri götürmesi içindir. Üyelerimiz ile olan güçlü bağımız bizim farkımızı gösteriyor. Onların ihtiyaçlarına göre çalışmalar yaparak güçlerine güç katmak ana hedefimizdir. 'Üreten Karacabey Doyuran Karacabey' sloganıyla çıktığımız bu yolda verdiğimiz mücadele artarak devam etmektedir. Sayın vekillerimizin de ifade ettiği gibi birlik ve beraberlik ile zor günleri aşabiliriz. İnşallah gücümüze güç katarak bugünleri de atlatacağız.” dedi.
   Karacabey Ticaret Borsası Meclis Başkanı Mehmet Durmaz ise şu açıklamalarda bulundu: ''Öncelikle değerli misafirlerimizin ziyaretleri için teşekkür ederiz. Üyelerimize hizmet için çalışmalarımız devam etmektedir. Borsamız sürekli büyümektedir. Bunun altında yatan nedenlerden biri ekip olarak çalışmamızdır. Herkes verilen görevleri severek yerine getirmekte ve daha fazla hizmet üreteceğimize gönülden inanmaktadır. Borsa hizmet binamız alt yapı olarak yıllardır bölgemize hizmet vermeye devam etmektedir. Üyelerimiz için yaptırdığımız depo ve işyerleri, kantar, satış salonu, laboratuar, konferans salonu, toplantı salonu ve iş merkezi ile hizmet kalitemizi sürekli yukarılara taşımaktayız.'' diyerek sözlerini noktaladı.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: Milletvekillerinden, Borsaya, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.