Haber Detayı
24 Eylül 2019 - Salı 10:48
 
Mutluluğa 'evet' deyip, hayatlarını birleştirdiler
Karacabey'in tanınmış ailelerinden olan Nazan - Mücahit Gündoğdu'nun kızları İldem ile ilçenin sevilen simalarından Sevcan - Mesut Tunçkol çiftinin oğulları Yalçın Tunçkol, Taha Düğün Salonu'nda düzenlenen görkemli bir düğün ile sonsuz mutluluğa imza attılar.
YAŞAM Haberi
Mutluluğa 'evet' deyip, hayatlarını birleştirdiler

Birlikteliklerinin sonsuza kadar sürmesi dileğiyle, hayatlarını birleştirme kararı alan İldem ile Yalçın çiftini mutlu günlerinde sevenleri yalnız bırakmadı. Gerçekleşen düğün törenine yoğun katılım gösterilirken, Tunçkol çifti; en mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan sevenlerine teşekkür etti.

   Çok sayıda davetlinin katıldığı düğün töreni gece geç saatlere kadar neşe içinde geçti. Gecede tüm konuklarla tek tek yakından ilgilenen çiftin aileleri bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm konuklara teşekkür etti.
   Bir ömür mutluluğa 'Evet' diyen genç çiftin ise mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Biz de Karacabey Haber Gazetesi olarak genç çifte ömür boyu mutluluklar dileriz.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: Mutluluğa, 'evet', deyip,, hayatlarını, birleştirdiler,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.