Haber Detayı
20 Eylül 2019 - Cuma 08:58 Bu haber 1409 kez okundu
 
Reishi mantarı nedir?
Kibarlı Ürünleri arasında yer alan Kibarlı reishi mantarı nedir?
YAŞAM Haberi
Reishi mantarı nedir?

Alanında uzman Dr. Hakan Özkul tarafından üretilen Kibarlı reishi mantarı, 100 doğal ürünler kullanılarak ortaya konmuştur. Kesinlikle bir ilaç ile karıştırılmaması gereken kibarlı firmasının ürünleri, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından onaylıdır. Her geçen gün kullanıcı kitlesi biraz daha artan bu ürüne, resmi satış kanalları üzerinden ulaşabilir ve sizlerde temin edebilirsiniz. Tamamen orijinal ürünleri almaya özen göstermeli ayrıca orijinal ürünü nasıl ayırt edeceğinizi de öğrenmelisiniz.

 

 

Kibarlı ürünleri sizlere birçok farklı çeşitte sunulmaktadır. Bu ürünler arasında yer alan reishi mantarı, özellikle uzak doğuda binlerce yıllık bir geçmişte sahiptir. Ölümsüzlük mantarı olarak da adlandırılan bu mantarın, sıvı bir halde özü tüketilmektedir. Yenen bir mantar olmayan reishi mantarı, acı ve sert olarak karşınıza çıkmaktadır. Çin ve Japon tıp alanında geniş bir yere sahip olan bu mantar, sağlıklı besinler arasında yer almaktadır. Resihi mantarı içerisinde birçok farklı bileşiği barındıran bir mantar türüdür.

 

 

Reishi Mantarı Kullanımı

 

 

Kibarlı Ürünleri arasında yer alan Kibarlı reishi mantarı ürünü ise sadece gıda takviyesi amacıyla kullanılmaktadır. İçerisinde reishi mantarı ekstratı ve C vitamini barındıran Kibarlı reishi mantarı, 90 tabletlik bir kutu içerisinde satılmaktadır. Gün içersinde 8 saatte bir olmak üzere toplam 3 tane tüketilmesi gereken Kibarlı reishi mantarı, gebe veya emziren kişilerde doktor kontrolünde kullanılmalıdır.

 

 

Dr. Hakan Özkul ve ekibi tarafından ortaya çıkan Kibarlı reishi mantarı ve Kibarlı ürünleri, uzun araştırmalar sonucunda üretilmişlerdir. Ankara'da bulunan Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan Hakan Özkul, tıbbı Aromatik Bitkiler üzerine akademik eğitimi almıştır. Daha sonra çeşitli kurum ve kuruluşlarda çalışan Özkul, birçok özel kanalda sağlık üzerine programlar da yürütmüştür.

 

 

Kaynak: http://www.akasyam.com/kibarli-reishi-mantari-nedir-169506/

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Reishi, mantarı, nedir?,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.