Haber Detayı
23 Ekim 2020 - Cuma 16:37 Bu haber 1595 kez okundu
 
Sosyal medyada anlamlı kampanya
Karacabey'de paylaşımları ve sosyal içerikleriyle ilçe halkının yakından takip ettiği sosyal medya topluluklarından 'Karacabey' grubu örnek bir kampanyaya imza attı.
GÜNDEM Haberi
Sosyal medyada anlamlı kampanya

  İhtiyaç sahibi ailelere destek amacıyla harekete geçen 'Karacabey' grubu, sosyal medya üzerinden kurdukları sohbet grubundan organize olup, esnaflarında desteğiyle 110 çocuğun yüzlerini güldürecek yeni elbiseler aldı.

   Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan grup yöneticileri herkesin gönlünce bu yardımlaşmaya katıldığına dikkati çekerek şu ifadelere yer verdi;

   "Cennet kokuları her zaman hayata masum temiz gülüş bırakması için çıktığımız bu yolda bizlere destek olan değerli Karacabey, Bursa ve Manisa'dan duyarak cennet kokuları yavrularımıza bizlerde yardım etmek isteriz." dediler. Bizlere bu anıyı, heyecanı, duyguyu yaşattırdıkları için sevindirip hoş bir tebessüm kattıkları çocuklarımız için çok teşekkür ederiz. Rabbim işlerini güçlerini rast getirsin.

   Giysiler 1 yaş dan başlayıp 12 yaşa kadar kız ve erkek çocuk olmak üzere 110 çocukla sınırlı sayıda bulunmaktadır.

   Gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak adına whatsapp numaramız; 0 546 764 81 53'e yaşını, cinsiyetini ve adresini yazabilirsiniz. Giysileri mahalle muhtarlarına bırakacağız, oradan temin edecekler. Teslim alınacak ürün ismi yazan veliye teslim edilecek."

   'Karacabey' grubu yöneticileri son olarak, bunun devamını getirerek yardıma muhtaç onlarca aileye destek olabilmek için çalışmalarına devam edeceklerini söylediler.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: Sosyal, medyada, anlamlı, kampanya,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.