Haber Detayı
03 Ekim 2020 - Cumartesi 17:57 Bu haber 492 kez okundu
 
Ücretsiz Boruto Anime İzle
Modern teknolojinin sunduğu olanaklar sayesinde artık Uzak Doğu’nun dünyaya yayılan önemli kültürü haline gelen anime yapımlarının her birini izleme şansı bulunuyor.
TEKNOLOJİ Haberi
Ücretsiz Boruto Anime İzle

Modern teknolojinin sunduğu olanaklar sayesinde artık Uzak Doğu’nun dünyaya yayılan önemli kültürü haline gelen anime yapımlarının her birini izleme şansı bulunuyor. Özellikle internete erişim imkanının yer aldığı her ortamda birbirinden başarılı anime yapımlarını online olarak izleme şansı bulunuyor. Türkiye’de geniş bir hayran kitlesine sahip olmasına rağmen televizyon kanalları üzerinden izleme imkanının çok sınırlı olması nedeni ile anime yapımları için ağırlıklı olarak dijital hizmet çözümleri sunuluyor. Bu kapsamda dünyanın en popüler anime serisi Noruto’nun devamı niteliğinde olan Boruto izle seçeneği ile internet üzerinden online olarak izlenebiliyor.

Boruto HD Kalitede İzle

İnternet üzerinde yer alan Boruto izle seçeneği sayesinde 7 gün 24 saat her istendiğinde tüm Boruto bölümlerini izleme imkanı bulunmaktadır. Narotu serisinin devamı niteliğinde olan Boruto’nun yayınlanmış olan tüm bölümlerini HD kalitede izleme imkanı bulunuyor. Özellikle yüksek çözünürlük kalitesine sahip olan bölümleri herhangi bir takılma ya da donma sorunu olmadan izleyerek, son derece keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Naruto’nun oğlu Boruto’nun hikayesinin anlatıldığı bu yeni serinin yayınlanan her bölümü yüksek görüntü kalitesine sahip olacak şekilde platformdaki yerini alıyor. Bu sayede hiçbir bölümü kaçırmadan tüm sezonlarının tüm bölümlerini online izleme kolaylığından yararlanılabilmektedir.

Altyazılı Boruto İzle

Anime yapımlarına ilişkin olarak yaşanan en önemli sorunlardan birisi olan çeviri sorununu tamamen ortadan kaldıran anime izle platformunda, tüm animeler için olduğu gibi Boruto içinde çeviri desteği bulunuyor. Son derece kaliteli ve başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiş olan çeviriler sayesinde tüm bölümlerin konu ve diyaloglarını anlayabileceğiniz, çok daha keyifli bir seyir keyfine ulaşabilirsiniz. Son derece gelişmiş ve kaliteli Türkçe altyazı seçeneği ile Boruto’nun tüm bölümleri izlenebilmektedir. Altyazı okuma alışkanlığı bulunmayan veya altyazılı olarak izlemeyi sevmeyenlere yönelik olarak tüm anime yapımları için olduğu gibi Boruto içinde Türkçe dublaj seçeneği bulunmaktadır. Bu sayede Türkçe dublajlı olarak tüm Boruto bölümleri de izlenebilmektedir. Üstelik tüm bölümlerini izlemek için herhangi bir abonelik ya da izleme ücreti ödemek durumunda da kalmıyorsunuz.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: Ücretsiz, Boruto, Anime, İzle,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.