Haber Detayı
02 Ekim 2019 - Çarşamba 16:38
 
"Yaya Güvenliğinin Nöbetçisiyiz" kampanyası
Karacabey Belediyesi, İçişleri Bakanlığı tarafından trafikte yaya farkındalığı için başlatılan "Yaya Güvenliğinin Nöbetçisiyiz" kampanyasına destek verdi.
GÜNDEM Haberi

Karacabey Belediyesi, İçişleri Bakanlığı tarafından trafikte yaya farkındalığı için başlatılan "Yaya Güvenliğinin Nöbetçisiyiz" kampanyasına destek verdi. Karacabey Belediye Başkan Yardımcısı Gökşen Akgör, Karacabey Belediyesi Zabıta Müdürü Kürşad Sofuoğlu görevli zabıtalar ile birlikte yaya geçitlerinde bir süre nöbet tutarken, yayalara ve araç sürücülerine trafikte yaya önceliğini anlatan broşürler dağıttı.

İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından okullar başta olmak üzere tüm kamu kurum ve kuruluşları önünde yaya güvenliğini sağlamak amacıyla hayata geçirdiği ve Türkiye genelinde bugün 81 ilde gerçekleştirilen "Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın" kampanyasına Karacabey Belediyesi de Belediye binası önünde araç sürücülerine ve yayalara kampanya ile ilgili hazırlanan broşürleri dağıtarak destek verdi.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Yasin KESKİN
Etiketler: "Yaya, Güvenliğinin, Nöbetçisiyiz", kampanyası,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.