Haber Detayı
13 Ekim 2020 - Salı 12:54 Bu haber 404 kez okundu
 
Azerbaycan'a tam destek
Karacabey'de İHH İnsani Yardım Vakfı, Ermenistan'ın saldırıları karşısında Azerbaycan'a destek için konvoy düzenledi.
GÜNDEM Haberi
Azerbaycan'a tam destek

   Karacabey'de Ermenistan'ın Azerbaycan'a yönelik saldırılarına ve Azerbaycan topraklarını işgaline tepki göstermek isteyen çok sayıda sivil toplum kuruluşu üyesi ve vatandaşlar M.Fehmi Gerçeker Stadyumu önünde toplandı. 

   Konuyla ilgili açıklama yapan İHH Karacabey İlçe Temsilcisi Hüseyin Kahraman, "Karacabey'de de Azerbaycan'a  destek  turumuza yoğun  yağan  yağmura  rağmen gönül  dostlarımızın  ve STK'larımız   desteklerini esirgemediler. Planlandığı gibi hamdolsun programımız aynı gün ve saatte icra edildi. 


   Yaklaşık  150 araç  kayıt  yaptırmıştı. Meteorolojinin yoğun  yağış ve dolu uyarısı üzerine birçok  araç  sahibi  araçlarını otoparka çekmesi ve özellikle  program  saatine yakın yağan yoğun yağış sebebiyle yine de  hamdolsun  yaklaşık 60 araç ile  destek  turumuzu düzenledik.


   Stadyumun önünde tüm STK'larımızın ve gönüllülerimizin katılımı ile basın açıklamamızı yaparak, araçlarımızla  ilçemizde destek turumuza başladık." dedi.
   Daha sonra Azerbaycan ve Türk bayraklarıyla ilçe turu atıldı.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: Azerbaycan'a, tam, destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.