Haber Detayı
19 Eylül 2019 - Perşembe 11:42 Bu haber 3955 kez okundu
 
BAŞKAN ALİNUR AKTAŞ’TAN BİDOSB’UN HEDEFLERİNE DESTEK
Bursa İhtisas Deri OSB Müteşebbis Heyet Başkan Vekili Rifat Aygüler, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı makamında ziyaret ederek, OSB Yönetimi olarak çalışmalarını ve hedeflerini anlattı.
EKONOMİ Haberi
BAŞKAN ALİNUR AKTAŞ’TAN BİDOSB’UN HEDEFLERİNE DESTEK

   Bursa İhtisas Deri OSB Müteşebbis Heyet Başkan Vekili Rifat Aygüler, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı ziyaret etti. Büyükşehir Belediye Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş sözlerine ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek başladı. Bursa İhtisas Deri OSB Yönetimi’nin çalışmalarını yakından ve takdirle takip ettiklerini belirten Başkan Aktaş, Bursa ekonomisi, üretimi ve istihdamına verdikleri katkılardan dolayı Rifat Aygüler, yöneticileri ve OSB’de hizmet veren üreticilere teşekkür ederek, çalışmaları ve hedeflerine giden yolda destek sözü verdi.

ŞEHRİMİZİN AVANTAJLARINDAN GÜÇ ALIYORUZ…

   Bursa İhtisas Deri OSB Müteşebbis Heyet Başkan Vekili Rifat Aygüler ise, göreve geldikleri günden bu yana Bursa’nın sektörlerindeki hammadde kaynaklarına yakınlık, iş gücü, şehrin konumu ve bu alandaki geçmişi binlerce yıla dayanan tecrübesi gibi avantajlarından güç alarak OSB’lerini ülkenin ve bölgesinin ana üretim, ticaret merkezi haline getirme hedefi ile çalıştıklarını vurguladı. Bu anlamda önemli adımlar attıklarını belirtti.

ÇALIŞARAK, ÜRETEREK BÜYÜYORUZ…

   Aygüler, göreve geldiklerinde ilk hedef olarak belirledikleri bölgelerinin yapısal sorunlarını ve borç problemini çözdükten sonra, büyüme hedeflerine giden yolda adımlarını hızlandırdıklarını vurguladı. OSB’lerindeki doluluk oranını yüzde 100’e çıkarmak adına karma statüsü elde etmede son aşamaya geldiklerini belirten Başkan Aygüler, “Çevremize zarar vermeden, daha fazla çalışarak, daha fazla üreterek şehrimizin ve ülkemizin ekonomisine daha fazla katkı koyabilmek adına çalışıyoruz. Bu yolda verdiğiniz ve vereceğiniz destekler için teşekkür ediyoruz. Bursamıza birçok alanda olduğu gibi alanımızda da marka bir şehir olabilmek için tüm potansiyelleri bünyesinde barındırıyor. İnşallah tüm bu avantajları doğru bir şekilde kullanarak şehrimizi hep birlikte ülkemizin ve bölgesinin ve hatta dünyanın ana üretim, ticaret merkezi haline getirebiliriz. Bu hedef doğrultusunda çok çalışıyoruz, çok çalışacağız.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKAN, ALİNUR, AKTAŞ’TAN, BİDOSB’UN, HEDEFLERİNE, DESTEK,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.