Haber Detayı
02 Temmuz 2020 - Perşembe 15:09 Bu haber 2245 kez okundu
 
Başkan Özkan, CHP'li gençleri ağırladı
Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, geçtiğimiz gün CHP İlçe Gençlik Kolları Başkanı Samet Renk ve Başkan Yardımcısı Atakan Çetin’i makamında ağırladı. Gerçekleşen görüşmede, Karacabey’de gençlerin talepleri ve beklentileri üzerine fikir alışverişi yapıldı.
YAŞAM Haberi
Başkan Özkan, CHP'li gençleri ağırladı

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, geçtiğimiz gün CHP’li gençlerle bir araya geldi.

   Karacabey Belediyesi’nde gerçekleşen görüşmeye; CHP İlçe Gençlik Kolları Başkanı Samet Renk ve Başkan Yardımcısı Atakan Çetin katıldı.

   Görüşmede, gençlerin Karacabey’le ilgili talep ve beklentileri gündeme getirilirken, Başkan Özkan da göreve geldiği günden bu yana ‘geleceğimiz’ olan gençlerin hem sosyal hem de ekonomik anlamda kendilerini mutlu hissetmeleri için gençlere yönelik pek çok projeye imza attıklarını, atmaya da devam edeceklerini kaydetti.

   Özellikle gençlerin girişimcilik ufkunu açacak projelere ve sporla yetişen nesiller hedefine yönelik sonuç odaklı çalışmalara imza attıklarını anımsatan Özkan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: Başkan, Özkan,, CHP'li, gençleri, ağırladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.