Haber Detayı
30 Mayıs 2020 - Cumartesi 14:28 Bu haber 4366 kez okundu
 
Başkan Özkan'dan yatırımcılara açık davet
Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan önceki gün makamında, Nestle Karacabey Fabrika Müdürü Adnan Özkıranartlı ve fabrika yöneticileri ile bir araya geldi. Karacabey’in üretim potansiyelinin görüşüldüğü ziyarette Başkan Özkan, “Yatırım yapacak sanayicilere, her zaman yardımcı olmaya hazırız” vurgusu yaptı.
EKONOMİ Haberi
Başkan Özkan'dan yatırımcılara açık davet

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan önceki gün Nestle Karacabey Fabrika Müdürü Adnan Özkıranatlı, İnsan Kaynakları Müdürü Mustafa Bıldırcın ve Market Proje Müdürü Aslı Saadet Şenses ile bir araya geldi.

   Gerçekleşen görüşmede Özkıranartlı, Nestle’nin yaptığı üretim faaliyetleri hakkında Başkan Özkan’a bilgi verirken, geleceğe dair planladıkları projelerle ilgili de çeşitli konularda kendisiyle istişarelerde bulundu.

Teknolojik yatırımları önemsiyoruz

   Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Özkan, “Bizler, teknolojik yatırımları önemseyen bir anlayışla görevimizin başındayız. Öyle ki göreve geldiğimiz günden bu yana benimsediğimiz 3T vizyonumuzun önemli bir ayağını da teknoloji oluşturuyor. Bu anlamda Nestle ailesi de ilçemiz için önemli bir değer. Hem bölgemiz hem ülke ekonomimiz için bir fırsat ve bunun Karacabey’de olması ayrıca mutluluk verici. Bu noktada ilçemize yapılacak her türlü yatırımı önemsiyoruz ve gelen projelere de elimizden geldiğince yardımcı olmaya hazırız. Japon, Lübnan gibi yabancı ülkelerden yatırımcıların, ilçemize yapacağı yatırımların müjdesini geçtiğimiz aylarda vermiştik. Umuyoruz ki gelecekte bu yatırımlara yenileri de eklenecek’’ dedi.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: Başkan, Özkan'dan, yatırımcılara, açık, davet,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.