Haber Detayı
08 Ekim 2020 - Perşembe 13:17 Bu haber 1283 kez okundu
 
Başkan Özkan, Numan Kurtulmuş'a Karacabey'in güzelliklerini anlattı
AK Parti Genel Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Çanakkale programı dönüşünde Karacabey’ uğrayarak, Belediye Başkanı Ali Özkan ile bir araya geldi. Başkan Özkan, Kurtulmuş’a 3T vizyonu çerçevesinde kent genelinde sürdürülen çalışmalar ve projeler hakkında bilgiler verirken, Kurtulmuş da ilerleyen süreçte daha geniş bir program ile Karacabey’e mutlaka gelmek istediğini belirtti.
GÜNDEM Haberi
Başkan Özkan, Numan Kurtulmuş'a Karacabey'in güzelliklerini anlattı

AK Parti Genel Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Çanakkale programı dönüşünde Karacabey’de Belediye Başkanı Ali Özkan ile bir araya geldi.

Yapılan çalışmaları ve projeleri aktardı

   Karacabey molasında Kurtulmuş ile bir araya gelen Belediye Başkanı Ali Özkan, Karacabey’in son yıllarda gerçekleştirdiği atılımlardan bahsederek, 3T vizyonu çerçevesinde kent genelinde sürdürülen çalışmalar ve projeler hakkında da Kurtulmuş’a bilgi verdi.

   Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Özkan, “Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’un Karacabey ziyaretinden mutluluk duyduk. Kendisine, ilçemizi daha detaylı anlatma imkânı bulduk. Çalışmalarımız hakkında da çeşitli bilgilendirmelerde bulunduk. Kendisi de daha sonra bir program yaparak, Karacabey’e mutlaka gelmek istediğini söyledi. Ziyareti için Sayın Kurtulmuş’a teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

   Atatürk Kültür Parkında gerçekleşen ve son derece verimli geçen görüşmede Başkan Özkan, daha detaylı bir ziyaret için Kurtulmuş’u Karacabey’e tekrar davet etti.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: Başkan, Özkan,, Numan, Kurtulmuş'a, Karacabey'in, güzelliklerini, anlattı,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.