Haber Detayı
28 Eylül 2020 - Pazartesi 14:03 Bu haber 465 kez okundu
 
Bepanthol Ne İşe Yarar?
Bir kadını en güzel gösteren makyaj cildidir. Cildimizin doğal güzelliğini korumak da bu yüzden bizim için çok önemlidir.
YAŞAM Haberi
Bepanthol Ne İşe Yarar?

Bir kadını en güzel gösteren makyaj cildidir. Cildimizin doğal güzelliğini korumak da bu yüzden bizim için çok önemlidir. Cildimizi dış dünyadan korumak, değişen mevsimlere cildimizin ayak uydurmasını sağlamak,  dermatoloji alanındaki 75 yıllık tecrübesi ile bepanthol ürünleri ile mümkündür.

Bepanthol Bakım Ürünleri Nelerdir?

Bepanthol cilt bakım ürünleri içeriğindeki B5 vitamini ile cildinize  bakım yaparken cildinizin esnekliğini geri kazanırsınız. Geniş ürün yelpazesi ile tüm cilt tiplerinde ve cildizin her bölgesinde rahatça kullanabilirsiniz. Bepanthol dudak bakım kremi, onarıcı bakım merhemi, vücut losyonu, Bepanthol baby pişik kremi, Bepanthol sensiderm kaşıntı giderici krem, güneş koruyucu dudak bakım kremi  gibi zengin ürün seçeneğine sahiptir.

Bepanthol Bakım Kremleri Bebeklerde Kullanılır Mı?

Bepanthol baby ürünleri ile en değerli varlığınız olan bebeklerinizi aynı değeri vererek koruyor ve kolluyoruz. Özellikle ek gıdaya geçiş döneminde bebeklerde genital bölge, kasık ve popoda oluşan pişikleri ve pişik oluşumunu engellemek için bepanthol baby pişik önleyici merhemi güvenle kullanabilirsiniz. İçeriğinde koruyucu, parfüm, parapen SLS gibi bebekleriniz için zararlı maddeler içermez. Bepanthol ürünleri hakkında gerekli bilgiyi, ürünleri ve daha fazlasını https://www.kozmela.com/bepanthol adresinden temin edebilirsiniz.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: Bepanthol, Ne, İşe, Yarar?,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.