Haber Detayı
08 Ekim 2020 - Perşembe 11:38 Bu haber 633 kez okundu
 
Camiler ve Din Görevlileri Haftası ziyareti
KİHMED Başkanı Zeki Demir ve yönetim kurulu üyeleri, “Camiler ve Din Görevlileri Haftası” nedeniyle İlçe Müftüsü Naci Yalçınkaya ve din görevlilerini ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi
Camiler ve Din Görevlileri Haftası ziyareti

1-7 Ekim günleri arasında kutlanan “Camiler ve Din Görevlileri Haftası” kapsamında Karacabey İlçe Müftülüğünü ziyaret eden KİHMED Başkanı Zeki Demir, din görevlilerinin “Camiler ve Din Görevlileri Haftasını” kutladı.

KİHMED Başkanı Zeki Demir, “Camiler ve Din Görevlileri Haftası” nedeniyle gerçekleştirdiği ziyarette kendisini ağırlayan Karacabey İlçe Müftüsü ve din görevlilerine teşekkür ederken, "Din görevlilerimizin dinimizi öğrenmemiz konusunda verdikleri eğitimler insan hayatında çok önemli bir yer tutuyor. Sadece öğretici değil, müftülük, imamlık, vaizlik gibi doğumdan ölüme geçen sürede bizlere kattığınız değer için teşekkürü bir borç biliyoruz. Yapmış olduğunuz bu kutsal görevden ötürü sizlere teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum" dedi.

Karacabey İlçe Müftüsü Naci Yalçınkaya ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken "Müftülüğümüz ve din görevlilerimiz adına “Camiler ve Din Görevlileri Haftası” kapsamında gerçekleştirdiğiniz ziyaretten ötürü teşekkür ederiz. Aynı şehrin birer hemşerisi olarak sizleri seviyor ve takdir ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Yasin KESKİN
Etiketler: Camiler, ve, Din, Görevlileri, Haftası, ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.