Haber Detayı
27 Eylül 2019 - Cuma 11:59
 
CHP Bursa örgütü sahada
Cumhuriyet Halk Partisi Bursa İl Örgütü, Kestel, Gürsu ve Yıldırım'da STK'lar ve meslek örgütlerini ziyaret ederek dert dinledi.
SİYASET Haberi
CHP Bursa örgütü sahada

   Bursa Milletvekilleri CHP Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal ve Yüksel Özkan ile Nurhayat Altaca Kayışoğlu'nun da eşlik ettiği heyette İl Başkanı Hüseyin Akkuş, İl Yönetim Kurulu üyeleri, Yıldırım İlçe Başkanı Nihat Yeşiltaş, Gürsu İlçe Başkanı Cavit Kaya ve Kestel ilçe Başkanı Onur Ayva da hazır bulundu.

   Heyetin ziyaretlerinde özellikle ekonomik sorunlar ön plana çıkarken, yerel yönetimlerle ilgili konular da yoğunlukla ele alındı.
Heyet Arabayatağı Spor Kulübü, Bingöl Derneği, Gürsu Esnaf ve Sanatkarlar Kefalet Kooperatifi, Gürsu Esnaf ve Sanayi Odası, Gürsu Şoförler ve Otomobilciler Odası, Gürsu Ziraat Odası, CHP Kestel ilçe Başkanlığı, Kestel Bilecikliler Derneği, Kestel Esnaf ve Sanatkarlar Kefalet Kooperatifi, Kestel Şoförler Odası, Muş KİDER, Kosova Kültür Derneği, Yıldırım Muhtarlar Derneği, Mestanlı Yöresi Kültür ve Yardımlaşma Derneği ile çeşitli mahalle muhtarlıklarına da ziyaretlerde bulunurken, CHP Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal da sorunları not aldı. Heyet akşam da CHP Yıldırım İlçe Dayanışma Gecesine katıldı.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: CHP, Bursa, örgütü, sahada,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.