Haber Detayı
15 Temmuz 2020 - Çarşamba 15:55 Bu haber 1610 kez okundu
 
CHP kadın kolları maske dağıttı
Maske kullanımının koronavirüs salgınının yayılmasını önlemede çok etkin bir araç olduğu tıp otoritelerince kabul edilmesi sonrası Karacabey’de de maske kullanımı zorunlu hale getirilmişti.
YAŞAM Haberi
CHP kadın kolları maske dağıttı

Maske kullanımının koronavirüs salgınının yayılmasını önlemede çok etkin bir araç olduğu tıp otoritelerince kabul edilmesi sonrası Karacabey’de de maske kullanımı zorunlu hale getirilmişti. Bu kapsamda CHP İlçe yönetimi ile Kadın Kolları da, önceki gün mahallelerde, çocuk parklarında, Cumhuriyet Alanı’nda vatandaşlara ve esnaflara 2000 adet maske dağıttı. Karacabeyliler, CHP’li bayanların bu çalışmasını oldukça sıcak karşıladı.
   Konuyla ilgili açıklama yapan CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Neşe Göndük, “Bizler CHP’li kadınlar olarak her şartta vatandaşımızın yanındayız. Covit-19 sürecinde de vatandaşlarımıza maske, zaman zaman dezenfektan ve hijyen malzemeleri ile destek olmaya çalışıyoruz. Bizlerin arkasında olan, desteğini esirgemeyen İl Başkanımız Sayın Gönül Avil ile yönetimine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: CHP, kadın, kolları, maske, dağıttı,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.