Haber Detayı
20 Eylül 2019 - Cuma 12:58
 
Çiftçiler Ünver Plaza'da buluştu
Türkiye tarım sektörünün lider ismi Türk Traktör'ün New Holland Bursa Bayii Ünver Grup, daha kapsamlı ve kaliteli hizmet vermek üzere Nilüfer'de Ünver Plaza'yı görkemli bir törenle açtı.
EKONOMİ Haberi
Çiftçiler Ünver Plaza'da buluştu

Bursa ve ilçelerinde Traktör Bayiliği işletmesini yürüten Ünver Grup, New Holland Çiftçi Buluşmaları kapsamında Nilüfer'de Ertuğrul Mahallesi İzmir Yolu Caddesi üzerinde yeni işyeri Ünver Plaza ile hizmet vermeye başladı. 

   Bursa ve ilçelerde New Holland Traktör bayiliği görevini yürüten Ünver Grubun bünyesinde 50'ye yakın çalışanı bulunuyor. Nilüfer'de bulunan New Holland Bayii işletmesinde satış, yedek parça ve servis işlemlerini bir binada yürütecek.
   25 Yıldır Traktör Bayiliğini yapan Ünver Grubu'nun açılış törenine Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'ın yanı sıra bir çok protokol üyesi, daire amirleri ve çiftçiler katıldı. Açılışa; Karacabey, Mustafakemalpaşa, Nilüfer, Orhangazi, Gemlik ve İznik ilçelerinden yoğun katılım gerçekleşti.
   Ünver Grup ailesi adına konuşan işletme sahiplerinden Sadettin Ünver, " 1994 yılında Bekir Ünver tarafından New Holland Traktör bayii olarak kurulan şirketimiz ticari hayatının ilk yıllarında çok zor şartlar altında piyasada yer edinip adından söz ettirmeye başlamıştır.
   2000'li yıllara gelindiğinde Bekir Bey'in çocukları olan Sadettin Ünver ve Serhat Ünver'inde işlere intikali ile farklı sektörlerde de faaliyet gösterme kararı almıştır.
   2007 yılında Sigorta sektörüne giren şirketimiz; Aksigorta, Mapfre ve Türk Nippon Acenteliği yapmaktadır.
   2010 yılında Lastik sektöründe faaliyetlerine başlayan şirketimiz Petlas, Continental ve General Tire lastik bayiliğini almıştır.
   2012 yılında Ünver Grup olarak New Holland satış,servis ve yedek parça hizmeti vermeye başlayan şirketimiz; 2016 yılında New Holland iş makinası satış,servis ve yedek parça  yetkisi almıştır.
   2015 yılında Mondial bayiliği alan Ünver Grup motosiklet satışına başlamıştır.
   Bulunduğu sektörlerde birçok başarıya imza atan ve kabına sığmayan Ünver Grup 2016 yılına gelindiğinde inşaat sektöründe yatırımlarına başladı. 2017 yılında yapımı tamamlanan Duru Evleri 2018 yılında satışları tamamlanmıştır.
   2018 yılında hayvancılık sektörüne giriş yapan Ünver Grup besi hayvancılığı yapmaktadır.
   Nerdeyse çeyrek asırdır kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetini misyon edinen Ünver Grup; günümüzde Sadettin ve Serhat Ünver önderliğinde 50'ye yakın çalışanı, 6 farklı yerleşkedeki iş yerleri ile Traktör, İş Makinası, Servis,Yedek Parça, Lastik, Motosiklet, İnşaat, Sigorta, Hayvancılık  sektörlerinde hizmet vermektedir." şeklinde konuştu.
   Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, açılış konuşmasında hayırlı olsun dileklerini iletti.
   Başkan Bekir Aydın ve programa katılan konuklar ortaklaşa açılış kurdelesini kesti.
   Satış – Servis – Yedek parça hizmetleri verecek Ünver Plaza'nın açılış kurdelesi kesildikten sonra konuklar tesisi gezerek yetkililerden bilgiler aldı.
   Programa katılan konuklara; yemek ikramı ikram edildi. Ayrıca katılımcılara sürpriz hediyeler takdim edilerek, kampanyalı ürünler hakkında bilgiler verildi.
   Ünver Grup; Gemlik, Orhangazi ve İznik ilçelerinin ardından artık Karacabey, Mustafakemalpaşa, Mudanya ve Nilüfer'de de hizmet vermeye devam edecek.

Kaynak: Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: Çiftçiler, Ünver, Plaza'da, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.