Haber Detayı
01 Nisan 2020 - Çarşamba 12:03
 
Erdem: Üretmeye devam ediyoruz
Karacabey Ziraat Odası Başkanı Erhan Erdem yaptığı basın açıklamasıyla, tüm dünyayı etkileyen corono virüs dolayısıyla dünyanın ve Türkiye'nin zor günler geçirdiğini belirtirken, gerekli tedbirleri alarak durmadan üretime devam ettiklerini söyledi.
EKONOMİ Haberi
Erdem: Üretmeye devam ediyoruz

   Koronavirüs sebebiyle gerekli önlemleri alarak üretmeye devam ettiklerini belirten Karacabey Ziraat Odası Başkanı Erhan Erdem, “ Devletimizin corona virüse karşı aldığı tedbirlere uyarak, çiftçisiyle, hayvancısıyla, sanayicisiyle ve tarımdaki tüm paydaşlarla sonuna kadar üretim diyoruz. Yapacağımız üretim ülkemiz ve dünyamız adına bereketli olsun” ifadelerini kullandı.

   Tarım işçilerinin alınan tedbirlere uyarak çalışmaya devam edebileceğini ifaden eden Başkan Erdem, “Bölgemizde çalışacak tarım işçileri ile ilgili yetkililerden edindiğimiz bilgilere göre herhangi bir sıkıntı yaşanmayacak. Tarım işçilerinin tarlaya giderken, gelirken ve yaşadığı ortamlarda hijyen kurallarına, konaklayacağı alanlardaki mesafeye dikkat etmeleri gerekiyor” şeklinde konuştu.
   Karacabey çiftçilerinin her zaman olduğu en iyisini üretmeye devam edeceğini söyleyen Karacabey Ziraat Odası Başkanı Erhan Erdem, “Her zaman ki gibi Karacabey çiftçileri bilinçli bir şekilde tarımda önder olmuş olan çiftçilerdir.  Karacabeyli çiftçilerimiz, devletine ve milletine her zaman en iyisini üretmiş, faydalı insanlardır. Dünya üzerinde corona virüs salgını sebebiyle zor durumlar yaşanırken, biz ülkemiz adına bu yılda Karacabey çiftçileri, sanayicisi, işçisi ve tarım paydaşlarımızla bu zorlukların üzerinden çalışarak ve üreterek en iyi şekilde çıkacağımızdan inancımız tamdır” dedi.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: Erdem:, Üretmeye, devam, ediyoruz,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.