Haber Detayı
06 Ekim 2020 - Salı 12:20 Bu haber 584 kez okundu
 
İYİ Parti’lilerden Karacabey çıkartması
Karacabey’e çıkarma yapan İYİ Parti’nin yeni Bursa İl Başkanı Selçuk Türkoğlu, Fatih Karabatı başkanlığındaki ilçe yönetimiyle birlikte sivil toplum kuruluşlarına bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. STK görüşmelerinde birlik beraberlik mesajları veren Türkoğlu, “Bu yola herşey daha ‘İYİ’ olsun diye çıktık.” dedi.
SİYASET Haberi
İYİ Parti’lilerden Karacabey çıkartması

   İlçenin etkili sivil toplum kuruluşları olan Karacabey Ticaret Borsası, Karacabey Esnaf ve Sanatkarlar Odaları, Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası ile Karacabey Ziraat Odası’nı ziyaret eden İYİ Partili yöneticiler, STK’ların sorunlarını yerinde dinlerken, çözüm önerilerini de masaya yatırdı.

   Gerçekleşen STK ziyaretlerini değerlendiren İYİ Parti İlçe Başkanı Fatih Karabatı, “Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Murad Bertan yönetimine, esnaflarımızın dertlerini bize aktardığı için Karacabey Esnaf Odaları’nın değerli başkanlarına, Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Naci Güncü ve yönetim kuruluna, Türkiye’nin kanayan yarası olan çiftçilerimizin sorunlarının konuşulduğu ve çözüm önerilerinin sunulduğu Karacabey Ziraat Odası Başkanı Sayın Erhan Erdem ve yönetimine misafirperverliklerinden ve samimi sohbetlerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: İYİ, Parti’lilerden, Karacabey, çıkartması,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.