Haber Detayı
24 Ağustos 2020 - Pazartesi 14:01 Bu haber 461 kez okundu
 
Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık
Müziğin ritmini tüm hücrelerinizde hissetmek istiyorsanız kablosuz kulaklıklar bu ihtiyaçlarınıza cevap verecek düzeyde tasarlanmıştır.
TEKNOLOJİ Haberi
Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık

Müziğin ritmini tüm hücrelerinizde hissetmek istiyorsanız kablosuz kulaklıklar bu ihtiyaçlarınıza cevap verecek düzeyde tasarlanmıştır. İleri teknolojinin mükemmel tasarımları kablosuz kulak üstü kulaklık modellerinde kendini göstermektedir. Hafif katlanabilir yapısı ile hayatınızın her alanında kolayca kullanırsınız. En büyük avantajı kablo olmamasıdır. Kablo karmaşasından , kablo dolanma sorununu ortadan kaldırmaktadır. Teknoloji harikası kulak üstü kulaklıkları uzun seyahatlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yumuşak kulak yastıkları konforlu müzik dinleme keyfini yaşatır. Sesi kulağa eşit şekilde dağıtır , güçlü bas özellikleri yüksek performansı ile müziğin ritmine kendiniz kaptırırsınız.

Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık Özellikleri

Kafa bandındaki kablolar sesi sağ ve sol kulağa eşit düzeyde dağıtır. Kablosuz kulak üstü kulaklıkları her yere rahatça götürebilirsiniz.  Müzik dinlerken dışardaki sesleri duymak istemiyorsanız gürültü önleme modu devreye girer. Kulak mikrofonunun ses hassasiyeti özelliği ile gelen aramalarda sesiniz karşı tarafa net, temiz bir şekilde iletilir. Tek bir tuşla müzikler arası geçiş yapar Google Asistanı’ na rahatllıkla bağlanıp istediğiniz yönlendirmelerde bulunursunuz. Kısa sürede şarj etme özelliği ile uzun süre müzik dinleyebilirsiniz. Bazı markaların kablosuz kulak üstü modellerinde ödüllü ses kalitesi özelliğini bulabilirisiniz. Üretilen modele göre şarj süresi elbette değişiklik gösterir. Bu nedenle alacağınız kablosuz kulak üstü kulaklıkların modellerini iyice incelemelisiniz. Dayanıklı şık tasarımlarının yanında kimi markalar çantalarıyla birlikte satışa sunmakta. Teknolojinin önde gelen markalarının ürettiği kablosuz kulaklık modellerine Desibela https://www.desibela.com/kablosuz-kulak-ustu-kulakliklar  adresinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: Kablosuz, Kulak, Üstü, Kulaklık,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.