Haber Detayı
25 Ağustos 2020 - Salı 13:05 Bu haber 624 kez okundu
 
Karacabey Belediyespor 2. Ligde de ses getiren bir takım olacak
Karacabey’in profesyonel futbol liglerindeki gururu olan ve 3. Lig 3. Grup’ta elde ettiği şampiyonluk ile 2. Lig’e yükselen Karacabey Belediyespor’un yönetimi ve teknik kadrosu, Belediye Başkanı Ali Özkan’ı ziyaret etti. Ziyarette, takımın yeni sezonki hedeflerinden bahsedilirken, 2. Lig’de de iddialı bir takım olma yönünde mesaj verildi.
SPOR Haberi
Karacabey Belediyespor 2. Ligde de ses getiren bir takım olacak

Türkiye 3. Lig 3. Grup’ta mücadele ederek elde ettiği şampiyonluk ile 2. Lig’e yükselen Karacabey Belediyespor, yeni sezona da iddialı hazırlanıyor.

   Karacabey Belediyespor’un Kulüp Başkanı İsmail Ülker ve yönetim kurulu üyeleri ile Teknik Direktörü Erdoğan Yılmaz, Belediye Başkanı Ali Özkan’ı ziyaret etti. Ziyarette, takımın yeni sezonki hedeflerinden bahsedilirken, yeni sezonda da iddialı bir takım olma yönünde mesaj verildi.

Teslim olmayan takım olacağız

   Ziyarette konuşan takımın Teknik Direktör Erdoğan Yılmaz, “Geçen sezon, 3. ligin üstünde performans gösterdik, bu ligde de herkesle dişe diş oynayacak potansiyeldeyiz. Başlangıç çok önemli. Teslim olmayan bir takım olacağız. Çok koşan, mücadele eden, pozitif futbol oynamaya çalışan bir takım olacağız. Şu an 20 kişilik takımız, 23-24 kişilik bir takım oluşturmayı planlıyoruz. Kadroda omurgayı koruduk. Ayrılan arkadaşlarımızın yerine de takviyeler yapıyoruz. Genel anlamda pek çok takımdan önce hazırlıklara başladık. Biz bu ligin yeni takımıyız ancak 2. Lig’de de ses getiren bir takım olmayı hedefliyoruz” dedi.

Hedef daima zirve

   Kulüp Başkanı İsmail Ülker de kulübe ve sporcuya desteklerinden dolayı Belediye Başkanı ve aynı zamanda Karacabey Belediyespor Onursal Başkanı olan Ali Özkan’a teşekkür ederek, “Karacabey'de gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak durması ve sporla yetişmesi için spora ve sporcuya pek çok yatırım yapılıyor. Elde edilen başarılar Ankara'nın da dikkatini çekiyor. Özellikle tesisleşme hamleleri ile Karacabey, gelecekte çok daha iyi bir konuma ulaşacak. Karacabey'de 300-500 olan lisanlı sporcu sayısından, 7-8 bin lisanslı sporcuya ulaşıldı. Bu sene de Karacabey Belediyespor olarak nasibimizde ne varsa o olsun ve yolumuza emin adımlarla devam edelim. Takım olarak hedefimiz daima zirve. Bunun için mücadele etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Sporcuya desteğimiz sürecek

   Karacabey Belediyespor yetkililerini ağırlamaktan dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Ali Özkan ise “Karacabey Belediyespor 2014 yılında 2. Amatör kümedeydi. Sporun her alanında olduğu gibi futbolda da bir devrim yapıldı. Karacabey Belediyespor kısa sürede 3. lig ve sonrasında da 2. lige çıktı. Kentimizde lisanslı sporcu sayısı çok azdı, ciddi bir artış yaşandı. Spora desteğimiz her zaman sürecek. Spor kenti Karacabey hedefimiz doğrultusunda çalışmalara devam edeceğiz. Takımımıza yeni sezonda da başarılar diliyorum” diye konuştu.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: Karacabey, Belediyespor, 2., Ligde, de, ses, getiren, bir, takım, olacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.