Haber Detayı
08 Ekim 2019 - Salı 12:32
 
Mustafakemalpaşa Belediyesi, Belediye Bandosu kuruyor
Mustafakemalpaşa Belediyesi, resmi törenler ve kutlamalara renk katan bir bando takımı kurmak için hazırlıklara başladı.
YAŞAM Haberi
Mustafakemalpaşa Belediyesi, Belediye Bandosu kuruyor

   Belediye Başkanı Mehmet Kanar’ın talimatıyla Kültür İşleri Müdürlüğü tarafından kurulacak bando takımı Mustafakemalpaşalı yetişkin bando severlerden oluşacak.

   Özellikle resmi bayramlarla açıkça göze çarpan bir eksiklik olduğunu söyleyen Başkan Kanar,” Belediyemizin önceki dönemlerde küçükte olsa bir bando takımı vardı ve Mustafakemalpaşa’nın simgesi haline gelmişti. Özel günler ve milli bayramlarda verdiği konserlerle gelenekselleşen bando takımının, kurulması için hazırlıklara başladık. İlçemizin simgelerinden birisini daha gün yüzüne çıkarmış olacağız” dedi.

   Mustafakemalpaşa Belediyesi Bando Takımı’nda yer almak isteyen vatandaşlar, Belediye Hizmet Masaları (Merkez Bina), Kültür İşleri Müdürlüğü (Belediye Ek Hizmet Binası) ve 444 3 815 nolu Çağrı Merkezinden bilgi alabilecek.

 

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: Mustafakemalpaşa, Belediyesi,, Belediye, Bandosu, kuruyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.