Haber Detayı
28 Eylül 2020 - Pazartesi 14:09 Bu haber 336 kez okundu
 
Yüzük
Yüzük dünyanın her yerinde en derin anlama sahip olan takılardandır. Genellikle bağlılık, verilmiş sözler ve aşkın bir nişanesi olarak parmaklarda yer almaktadır.
YAŞAM Haberi
Yüzük

Yüzük dünyanın her yerinde en derin anlama sahip olan takılardandır. Genellikle bağlılık, verilmiş sözler ve aşkın bir nişanesi olarak parmaklarda yer almaktadır. Yüzük özellikle evlilik ve nişan törenlerinin en çok tercih edilen ürünlerindendir. Çünkü karşılıklı bağlılığın simgesidir. Farklı pek çok tasarımı olan yüzüklerde en çok tercih edilenler ise alyanslar, tek taşlar ve fantezi yüzükler olarak karşımıza çıkmaktadır.

Tamtur pırlantalar, tek taşlar özel anlara taçlandırırken fantezi yüzükler ise kişisel zevklerin yansıtıldığı ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Her bir tasarımda ayrı bir hikâye ayrı bir özellik olan bu yüzükler ile çok daha güzel ve güçlü hissedeceksiniz.

Yüzük Modelleri

Yüzükler kadınların farklı ve özel zevklerini yansıtabilmesi için koleksiyonlarda oldukça geniş yer tutmaktadır. Yüzük modelleri kusursuzlukları farklı taş kullanımları ve altının en güzel hallerinin bir kombinasyonu olarak tüm dikkatleri çekmektedir. Safir, zümrüt, pırlanta, yakut gibi taşların yanı sıra beyaz, sarı ve rose altın çeşitleri bu yüzüklerin tasarımlarında yer almaktadır. Çok daha fazla yüzük modelini görmek ve yakından incelemek için https://www.lizaypirlanta.com/yuzuk adresini hemen ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: Yüzük,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.